Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Hotel - SOREA ĽUBOVŇA starstar** - Cenník

Ľubovnianske kúpele , 064 01, Stará Ľubovňa
 

Doplňujúce informácie

Základnú ponuku pre rodinnú dovolenku v každom ročnom období predstavujú naše pobyty s polpenziou.

Pre organizovanie kongresov, konferencií, školení, seminárov ponúkame rokovacie priestory so štandardným technickým vybavením a ozvučením.

Nádherné prostredie, vynikajúce služby a výhodné ceny pripravené špeciálne pre seniorov patria k základnej ponuke pre aktívne prežitú dovolenku v každom ročnom období. Pozrite si ponuku zvýhodnených seniorských pobytov.

Bohatá ponuka športovo-relaxačných služieb a možnosti športového vyžitia v blízkom okolí tvoria výborné podmienky pre organizáciu športových sústredení kolektívov a tímov všetkých vekových kategórií či športových disciplín.

Hotel disponuje vhodnými spoločenskými priestormi pre realizovanie rodinných osláv, plesov, stužkových, svadieb, promócií či osláv pracovných a životných jubileí.

Lokalita hotela je vhodná na organizovanie zelených škôl v prírode a blízkosť lyžiarskych tratí a vlekov ho taktiež predurčuje na organizovanie lyžiarskych výcvikov pre kolektívy detí a mládeže.

Ohľadom informácií o cenách za ubytovanie, služby a akciové pobyty kliknite prosím na:

Cenníky, zľavy, bonusy

VÝHODNÉ pobytové balíčky s RELAX doplnkovými službami

Kongresové služby

Stravovanie

  Cena Popis
Raňajky 4.00 € -
Polpenzia 9.80 € -
Plná penzia - obed à la carte
Výber jedál z jedálneho lístka - áno
Možnosť prípravy vlastnej stravy - -

Širokú ponuku jedál a nápojov poskytujú 2 hotelové reštaurácie, príjemné posedenie a dobrú zábavu ponúka denný bar, nočný bar a kaviareň. Spoločenskému vyžitiu slúži aj viacero klubových miestností a čitární. Pre organizovanie kongresov, konferencií, seminárov a školení, ako aj ďalších spoločenských podujatí, je k dispozícii veľká kongresová sála, spoločenská sála a 5 salónikov.
 
Reklama
GAMO Cloud predstavuje jednoduchý a efektívny spôsob ako pre svoju firmu zabezpečiť virtuálne dátové centrum s vysokým výkonom a garantovanou dostupnosťou. Nemusíte mať obavy o bezpečnosť svojich dát, GAMO Cloud je vybudovaný s maximálnym dôrazom na bezpečnosť.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.

Batérie, svietidlá a žiarovky so širokej ponuky produktov spoločnosti Batérie Bigoš

Servis nákladná doprava Bratislava, Diagnostika a oprava nákladných automibolov, autobusov a minibusov, úžitkových automobilov