Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Hotel - SOREA MÁJ *** - Cenník

Liptovský Ján , 032 03, Liptovský Ján
 

Doplňujúce informácie

Ohľadom informácií o cenách za ubytovanie kliknite na Cenníky pobytov, zľavy a bonusy.

Využite akcie a usporiadajte kongres alebo školenie, relaxujte na rodinnej dovolenke alebo si doprajte seniorský pobyt v prekrásnom prostredí Nízkych Tatier. Kliknite a pozrite si:

VÝHODNÉ pobytové balíčky s WELLNESS službami

Termálna voda vo vonkajších bazénoch kúpaliska a vnútorných bazénoch Hotela SOREA MÁJ pochádza priamo z termálneho prameňa Rudolf. Teplota vody má 26 až 29 °C, je mineralizovaná a kyslá, podľa obsahu plynov je silno uhličitá a stredne sírovodíková. Voda má priaznivé účinky na dýchacie cesty, pohybové ústrojenstvo (reuma, kĺby), kožné problémy (ekzémy, alergie). Pravidelný pobyt vo vode navodzuje prirodzený oddych tela a podporuje dobrý spánok.

Cenníky Wellness TERMAL raj – raj zdravého oddychu

Stravovanie

  Cena Popis
Raňajky - bufetové stoly
Polpenzia - raňajky + večera formou bufetových stolov
Plná penzia - raňajky a večera formou bufetových stolov, obed servírovaný (výber z menu) - polievka, hlavné jedlo a dezert
Výber jedál z jedálneho lístka - áno
Možnosť prípravy vlastnej stravy - -

Hotelová reštaurácia s kapacitou 160 miest. Pestrý výber jedál medzinárodnej a regionálnej kuchyne, raňajky a večere podávané formou teplých a studených bufetových stolov, bohatá ponuka miešaných nápojov v Aperitív bare.
 
Reklama

GAMO Cloud predstavuje jednoduchý a efektívny spôsob ako pre svoju firmu zabezpečiť virtuálne dátové centrum s vysokým výkonom a garantovanou dostupnosťou.

Objednávka kvetov, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.

Vyberte si skvele darčeky pre rôzne príležitosti: Darčeky pre muža Darček pre ženu Darček na svadbu Darček na krstiny