Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Hotel - SOREA REGIA starstarstarstar****

Kráľovské údolie 6, 814 21, Bratislava
 
Hotel

Kongres a biznis Hotel *** SOREA REGIA je situovaný v malebnom prostredí bratislavského Hradného vrchu, obklopený príjemným a tichým prostredím plným zelene a v blízkosti nábrežia rieky Dunaj. Od historického centra je vzdialený cca 15 min. pešou chôdzou, resp. len 2 zastávky mestskou hromadnou dopravou. Klimatizovaný hotel je po komplexnej rekonštrukcii. Hotel disponuje tromi bezbariérovými izbami. Nezabudnite si pozrieť VÝHODNÉ ATRAKTÍVNE a KONGRESOVÉ balíčky v časti cenník.

Páčilo sa nám, že od mesta sme boli vzdialení len kúsok, takže sme sa nemuseli riadiť autobusovou dopravou. Jedlo chutné, víno taktiež, a čo označím za veľké + je nefajčiarske prostredie.
Janka
95%
07.11.2014

Hotel SOREA REGIA zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 137Kapacita baru: 50Kapacita reštaurácie: 200Školiace miesta: 200Kapacita kaviarne: 200Kapacita salóniku: 40Kapacita kongresovových priestorov: 200Prístelky: 84

Vybavenie zariadenia

Bezbariérové zariadenieTrezorReštauráciaStrážené parkoviskoČistiareňPsom vstup povolenýDenný barNočný barNefajčiarske prostredieVináreňKaviareňLetná terasaGrilZmenáreňSuveníryPropagačné publikáciePredaj drogériového tovaruKlimatizáciaSaunaGurmánsky zážitok
Hotelová reštaurácia s kapacitou 200 miest, moderná gastronómia, pestrá ponuka à la carte, jedlá regionálnej kuchyne, široká ponuka lahodných vín a nápojov, možnosť vychutnať si certifikovanú značku kávy FILICORI ZECCHINI, salónik HUBERT s kapacitou 30 miest (možnosť sedenia na letnej terase pre 50 osôb), salónik KM I. a KM II., letná terasa na I. poschodí 50 miest, hotelový bar.

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeRádioTVTelefónPrístelka klimatizáciaMinibarChladničkaInternet
Každá izba je vybavená vlastným sociálnym zariadením (samostatná kúpeľňa so sprchovacím kútom a oddelené WC), balkónom, TV/SAT, telefónom, apartmány a všetky izby sú vybavené mini-chladničkou, hotel disponuje tromi bezbariérovými izbami, bezplatné internetové pripojenie WIFI.

Možnosti športovania

Krytý bazénTermálne kúpaliskoVolejbalFutbalTuristické trasyCyklistické trasyJazda na koniminigolfBowlingBiliardKorčuľovanieFitnesssquashTenisStolný tenis
Športové možnosti sú v okolí.

Možnosti wellness

RELAXX – najväčšie bratislavské relaxačné centrum s výhľadom na celú Bratislavu (20 m plavecký bazén, jacuzzi, fínska sauna, biosauna, aroma para – hamman, dámska relaxácia s jacuzzi a fínskou saunou, oddychová zóna) – cca 4 km od hotela, oproti nákupnému centru Aupark.

V zariadení sa možno dohovoriť

AnglickyNemeckyMaďarskyRusky

Kongresové služby

OzvučenieŠpeciálne osvetlenieDVD prehrávačpanell hallParketPódiumŠatňaPrekladateľské službyKopírovanieUsporiadateľské službySekretárske službyFotografPCDataprojektorInternetTVMikrofónPlátnoFlip chart
Pre organizovanie kongresov, konferencií, školení, seminárov ponúkame kongresové a rokovacie priestory so zabudovaným technickým vybavením, automatickým zatemňovaním okien, s možnosťou použitia tlmočníckych kabín.
Hotel disponuje vhodnými spoločenskými priestormi pre realizovanie rodinných osláv, plesov, stužkových, svadieb, karov, promócií či osláv pracovných a životných jubileí. Podľa Vašich požiadaviek zorganizujeme a pripravíme akúkoľvek slávnostnú akciu, na ktorú určite nezabudnete.
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie v hoteli, Ubytovanie Bratislava
 
Reklama
Konečne športové členstvo, ktoré sa ti prispôsobí. Rozsiahla ponuka športov, cvičení a lokalít. Športuj podľa vlastných pravidiel s Ready For Sport.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.