Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Hotel - SOREA SNP starstarstar*** - Cenník

Demänovská Dolina 80, 032 51, Demänovská Dolina
 

Doplňujúce informácie

 

Aktivity, ktoré vám ponúkame:

Dovolenky a rekreácie
Základnú ponuku pre rodinnú dovolenku v každom ročnom období predstavujú naše pobyty s polpenziou.

Kongresy a školenia
Pre organizovanie kongresov, konferencií, školení, seminárov ponúkame rokovacie priestory so štandardným technickým vybavením s maximálnou kapacitou 120 osôb.

Seniorské pobyty
Nádherné prostredie, vynikajúce služby a výhodné ceny pripravené špeciálne pre seniorov patria k základnej ponuke pre aktívne prežitú dovolenku v každom ročnom období. Pozrite si ponuku zvýhodnených seniorských pobytov Aktívna dovolenka pre seniorov.

Rodinné oslavy, plesy, stužkové, svadby, kary, promócie
Hotel disponuje vhodnými spoločenskými priestormi pre realizovanie rodinných osláv, plesov, stužkových, svadieb, karov, promócií či osláv pracovných a životných jubileí. Podľa Vašich požiadaviek zorganizujeme a pripravíme akúkoľvek slávnostnú akciu, na ktorú určite nezabudnete.

 Ohľadom aktuálnych informácií o cenách za ubytovanie a služby kliknite na Cenníky, zľavy, bonusy.

 

Stravovanie

  Cena Popis
Raňajky - -
Polpenzia - -
Plná penzia - obedy à la carte
Výber jedál z jedálneho lístka - áno
Možnosť prípravy vlastnej stravy - -

V rámci stravovacích služieb môžu hostia využívať príjemnú presklenú hotelovú reštauráciu na prízemí. Raňajky sú podávané formou teplých a studených bufetových stolov so širokou ponukou jedál a nápojov, obedy a večere pre pobytových hostí sú servírované s možnosťou výberu z 3 až 5 jedál vrátane vegetariánskeho menu. K dispozícii je denný bar so širokou ponukou nápojov a priestranná hotelová kaviareň.
Na usporiadanie gastronomických akcií s väčším počtom účastníkov je vhodná konferenčná miestnosť (120 miest kino sedenie), menšie rodinné a firemné oslavy, ako aj iné podujatia, je možné organizovať v hotelovej kaviarni (150 miest) alebo v hotelovom salóniku s kapacitou 20 miest.
 
Reklama
GAMO Cloud predstavuje jednoduchý a efektívny spôsob ako pre svoju firmu zabezpečiť virtuálne dátové centrum s vysokým výkonom a garantovanou dostupnosťou. Nemusíte mať obavy o bezpečnosť svojich dát, GAMO Cloud je vybudovaný s maximálnym dôrazom na bezpečnosť.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.

Batérie, svietidlá a žiarovky so širokej ponuky produktov spoločnosti Batérie Bigoš

Servis nákladná doprava Bratislava, Diagnostika a oprava nákladných automibolov, autobusov a minibusov, úžitkových automobilov