Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Hotel - SOREA SNP*** - Cenník

Demänovská Dolina 80, 032 51, Demänovská Dolina
 

Doplňujúce informácie

 

Využite Výhodné pobytové balíčky na rodinné dovolenky a rekreácie, kongresy a školenia alebo si doprajte seniorský pobyt v malebnom prostredí Demänovskej Doliny v Nízkych Tatrách.

Základnú ponuku pre rodinnú dovolenku v každom ročnom období predstavujú naše pobyty s polpenziou.

Pre organizovanie kongresov, konferencií, školení, seminárov ponúkame rokovacie priestory so štandardným technickým vybavením s maximálnou kapacitou 120 osôb.

Nádherné prostredie, vynikajúce služby a výhodné ceny pripravené špeciálne pre seniorov patria k základnej ponuke pre aktívne prežitú dovolenku v každom ročnom období. 

Hotel disponuje vhodnými spoločenskými priestormi pre realizovanie rodinných osláv, plesov, stužkových, svadieb, promócií či osláv pracovných a životných jubileí. Podľa vašich požiadaviek zorganizujeme a pripravíme akúkoľvek slávnostnú akciu, na ktorú určite nezabudnete.

 Ohľadom aktuálnych informácií o cenách za ubytovanie a služby kliknite na Cenníky, zľavy, bonusy.

 

Stravovanie

  Cena Popis
Raňajky - Raňajky sú podávané formou teplých a studených bufetových stolov.
Polpenzia - -
Plná penzia - -
Výber jedál z jedálneho lístka - áno
Možnosť prípravy vlastnej stravy - -

V rámci stravovacích služieb môžu hostia využívať príjemnú presklenú hotelovú reštauráciu na prízemí. Raňajky sú podávané formou teplých a studených bufetových stolov so širokou ponukou jedál a nápojov, obedy a večere pre pobytových hostí sú servírované s možnosťou výberu z 3 až 5 jedál vrátane vegetariánskeho menu.
K dispozícii je denný bar so širokou ponukou nápojov a priestranná hotelová kaviareň.
Na usporiadanie gastronomických akcií s väčším počtom účastníkov je vhodná konferenčná miestnosť (120 miest kino sedenie), menšie rodinné a firemné oslavy, ako aj iné podujatia, je možné organizovať v hotelovej kaviarni (150 miest) alebo v hotelovom salóniku s kapacitou 20 miest.
 
Reklama

GAMO Cloud predstavuje jednoduchý a efektívny spôsob ako pre svoju firmu zabezpečiť virtuálne dátové centrum s vysokým výkonom a garantovanou dostupnosťou.

Objednávka kvetov, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.

Vyberte si skvele darčeky pre rôzne príležitosti: Darčeky pre muža Darček pre ženu Darček na svadbu Darček na krstiny