Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Hotel - SOREA URÁN starstarstar*** - Cenník

Tatranská Lomnica , 059 60, Tatranská Lomnica
 

Doplňujúce informácie

Základnú ponuku pre rodinnú dovolenku v každom ročnom období predstavujú naše pobyty s polpenziou.

Nádherné prostredie, vynikajúce služby a výhodné ceny pripravené špeciálne pre seniorov patria k základnej ponuke pre aktívne prežitú dovolenku v každom ročnom období. Pozrite si ponuku zvýhodnených seniorských pobytov.

Priestory hotela sú vhodné aj pre organizovanie rodinných osláv, plesov, stužkových, svadieb, karov, promócií či osláv pracovných a životných jubileí, ako aj seminárov alebo školení. Podľa Vašich požiadaviek zorganizujeme a pripravíme akúkoľvek slávnostnú akciu, na ktorú určite nezabudnete.

Ohľadom informácií o cenách za ubytovanie, služby a akciové pobyty kliknite prosím na:

Cenníky, zľavy, bonusy

VÝHODNÉ pobytové balíčky

Stravovanie

  Cena Popis
Raňajky 5 € -
Polpenzia 15 € -
Plná penzia - Obed à la carte.
Výber jedál z jedálneho lístka - áno
Možnosť prípravy vlastnej stravy - -

Raňajky a večere sú podávané v hotelovej reštaurácii formou teplých a studených bufetových stolov, trojchodové obedy (predjedlo, polievka, hlavné jedlo, dezert) pre pobytových hostí sú servírované s možnosťou výberu z 3 jedál vrátane vegetariánskeho menu. Príjemné posedenie a širokú ponuku nápojov poskytuje Lobby bar. V priestoroch hotela je možné organizovať semináre, firemné školenia a kongresy. Na požiadanie pri rezervácií zabezpečíme stravu formou rôznych diét (bezlepková diéta atď.).
 
Reklama
GAMO Cloud predstavuje jednoduchý a efektívny spôsob ako pre svoju firmu zabezpečiť virtuálne dátové centrum s vysokým výkonom a garantovanou dostupnosťou. Namiesto kapitálových investícií a dlhého času na vybudovanie serverovne si požadované riešenie vytvoríte niekoľkými kliknutiami myšou a s použitím kreditnej karty. Nemusíte mať obavy o bezpečnosť svojich dát, GAMO Cloud je vybudovaný s maximálnym dôrazom na bezpečnosť.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.