Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Hotel - Študijné a kongresové stredisko CĎV UK starstar**

Modra - Harmónia 3553, 900 01, Modra
 
Hotel

Študijné a kongresové stredisko Centra ďalšieho vzdelávania Univerzity Komenského sa nachádza v malebnom a tichom prostredí pod Malými Karpatmi, na začiatku cesty do známej rekreačnej oblasti Harmónia približne 30 km od Bratislavy a 25 km od Trnavy.

Stredisko má 33 vkusne zariadených izieb a 2 apartmány s celkovou kapacitou 95 lôžok. Stredisko ponúka komfortné ubytovanie v 23 dvojlôžkových, trojlôžkových a štvorlôžkových izbách alebo v apartmánoch.

Zariadenie je vhodné na organizáciu školení, seminárov, pracovných porád, tréningových programov, prezentácií firiem a športových sústredení.

Krásna prírodná scenéria Malých Karpát je vhodná na prechádzky, túry, cykloturistiku, návštevu kultúrnych a historických pamiatok (hrad. z 13. st. - Červený Kameň, Smolenický zámok zo 14. st., chránená prírodná jaskyňa Driny v Smoleniciach, Malokarpatská vínna cesta).

Počas nášho školenia bolo o nás super postarané, v pohode ubytovanie, chutná strava, po celodennom sedení sme si zašportovali. Chceme sa poďakovať kolektívu zamestnancov zariadenia za ich ústretovosť.
Anka
98%
21.01.2013

Hotel Študijné a kongresové stredisko CĎV UK zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 95Kapacita kongresovových priestorov: 150

Vybavenie zariadenia

TrezorReštauráciaOhniskoFajčiarske / nefajčiarske prostrediediscoLetná terasaGrilParkovisko
Klienti majú možnosť výberu plnej penzie alebo jednotlivých jedál (raňajky, obedy, večere). Na základe individuálnych požiadaviek je možné zabezpečiť pitný režim, občerstvenie či slávnostnú recepciu, pripraviť špeciálnu vegetariánsku, bezlepkovú alebo bezlaktózovú stravu. Cena sa určuje dohodou podľa rozsahu požiadaviek klienta.

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeRádioTVAudio video technikaPrístelka ChladničkaInternet

Možnosti športovania

Krytý bazénTermálne kúpaliskoLyžovanieVolejbalFutbalParaglajding Turistické trasyCyklistické trasyPožičiavanie športových potriebPrírodné kúpaliskoVodné športyBiliardBežkovaniePoľovačkaZber húbFitnessTenisStolný tenisRybolovŠkola v prírodeDetský tábor
Petang.

Možnosti wellness

Na požiadanie zákazníka zabezpečíme v blízkosti krytý bazén a saunu.

V zariadení sa možno dohovoriť

AnglickyPoľskyRusky

Kongresové služby

OzvučenieFaxKopírovaniePC miestnosťUsporiadateľské službyPCInternet
Zariadenie je vhodné na školenia, semináre, kurzy pracovné porady, tréningové programy, prezentácie firiem, sústredenia športových a umeleckých kolektívov a pod. V stredisku je pripravených 5 študijných - rokovacích miestností s kapacitou 16, 20, 30 a 60 miest so základným technickým vybavením, kongresová sála je s kapacitou 150 miest s pódiom kompletným ozvučením, počítačová miestnosť je vybavená počítačmi s neobmedzeným prístupom na internet.
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie v hoteli, Ubytovanie Modra
 
Reklama
Konečne športové členstvo, ktoré sa ti prispôsobí. Rozsiahla ponuka športov, cvičení a lokalít. Športuj podľa vlastných pravidiel s Ready For Sport