Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Hotel - Tereza starstarstar***

Hradská 20, 814 21, Bratislava
 
Hotel

Hotel Tereza je hotel v štýle amerických motelov, ktoré poskytujú zákazníkom dávku súkromia a pohodlia a poskytujú množstvo služieb za rozumnú cenu. Architektonické riešenie objektu hotela je prízemné a každá izba má samostatný vchod z exteriéru. Izby sú priestranné a moderne zariadené.

Naša poloha je veľmi výhodná, nachádzame sa v tichej mestskej časti Bratislava Vrakuňa. Vzdialenosť od centra mesta je 10 minút a vo vzdialenosti 2 km sa nachádza výjazd na diaľničný obchvat D 16 Viedeň, Budapešť a Brno, resp v opačnom smere Trenčín, Nitra, Žilina. Výhodou je takisto vzdialenosť od letiska M.R.Štefánika, ktoré je dostupné prostredníctvom diaľnice do 10 min.

V pohode ubytovanie pocas nasej sluzobky. Dakujeme za ustretovost.
Milan
92%
17.07.2013

Hotel Tereza zahŕňa

Vybavenie zariadenia

ReštauráciaStrážené parkoviskoČistiareňLetná terasaPrenájom vozidiel
Celková kapacita reštaurácie je 45 miest, otvorená denne od 7 - 22 hod. V letnej sezóne je otvorená aj terasa. Vychádzajúc v ústrety hosťom nieje pre nás problém pripraviť skoršie raňajky.
Vysokorýchlostné pripojenie WiFi je k dispozícii vo verejných priestoroch hotela, na letnej terase, ako aj na jednotlivých izbách.
V objekte hotela sa nachádza bezplatné strážené parkovisko, je bezpečné a zastrešené.
Zabezpečíme Vám zapožičanie osobných vozidiel zmluvnými partnermi, možnosť objednania osobného šoféra.

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeTVInternet
Izby sú priestranné moderne zariadené. Vybavené veľkými a pohodlnými posteľami (manželské aj oddelené, hygienicky upravené pre každého zákazníka), TV LCD- uhlopriečka 80 cm s 600 satelitnými kanálmi, možnosť prístupu na vysokorýchlostný internet (WiFi), samostatná kúpelňa so sprchovým kútom a WC.
Apartmány sú priestranné, vybavené luxusne aj s príslušenstvom, rozdelené na obývaciu časť, spálňu a elegantnú kúpeľňu s vaňou, bidetom a WC. Obývacia izba je vybavená TV- LCD s uhlopriečkou 80 cm a 600 satelitnými kanálmi. Samozrejmosťou sú trezorová schránka a hotelový telefón. Ďalšou súčasťou apartmánu je pracovný kútik vybavený prístupom na vysokorýchlostný Internet. V kuchynskom kútiku nájdete okrem iného aj kávovar, rýchlovarnu kanvicu, mikrovlnú rúru a chladničku. Spálňa je vybavená priestrannou posteľou so zdravotným matracom a TV.

Možnosti športovania

Termálne kúpaliskoLyžovanieVolejbalFutbalTuristické trasyCyklistické trasyJazda na koniPožičiavanie športových potriebPrírodné kúpaliskoVodné športyDetské ihriskoBiliardBežkovanieKorčuľovanieFitnessTenisStolný tenis
Športové možnosti sú v blízkom okolí nášho zariadenia.

Možnosti wellness

Na príjemnú relaxáciu Vám ponúkame masáže, priamo na Vašej hotelovej izbe - na objednávku.

V zariadení sa možno dohovoriť

Anglicky
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie v hoteli, Ubytovanie Bratislava
 
Reklama
Konečne športové členstvo, ktoré sa ti prispôsobí. Rozsiahla ponuka športov, cvičení a lokalít. Športuj podľa vlastných pravidiel s Ready For Sport