Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Hotel - Turist star*

Ondavská 5, 814 21, Bratislava
 
Hotel

Hotel TURIST Vám ponúka pohodlné a cenovo výhodné ubytovanie v 99 jedno-, dvoj- a trojposteľových izbách, ktoré sú vybavené kúpeľňou, WC, TV aj so satelitnými programami, chladničkou a balkónom.

Hotel TURIST ponúka možnosť ubytovať sa so psom alebo mačkou. Recepcia je hosťom k dispozícii non-stop. V hoteli sa nachádza reštaurácia s kapacitou 88 hostí a barom, ako aj kadernícky a kozmetický salón. Na semináre a konferencie slúži konferenčná miestnosť pre 25 osôb. Pri hoteli je parkovisko pre autá a autobusy.

Hotel TURIST má výhodnú polohu v širšom centre mesta Bratislavy. Je vzdialený len 1,5 km od historického centra, 1,2 km od železničnej a autobusovej stanice, 5 km od letiska. Má vynikajúce napojenie na mestskú dopravu a hlavné cestné ťahy do Viedne, Budapešti, Prahy a Krakowa. Nachádza sa len 8 a 12 km od hraničných prechodov do Rakúska a Maďarska. V najbližšom okolí Hotela TURIST sa nachádzajú kultúrne a kongresové centrá Istropolis, Polus City Center, futbalové štadióny Slovan a Inter, športová hala Pasienky, plavárne, fitnes centrum, zimný štadión, oddychový park s jazerom a ďalšie športové objekty. Tešíme sa na Vás.

Pozrite si prosím aj našu videoprezentáciu.

spokojen s ubytováním,sice dražší hotel díky MS v hokeji.. ale jinak spokojenost,personál kvalitní,příjemný:-)
Pavel
90%
04.05.2011

Hotel Turist zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 230Kapacita reštaurácie: 88Školiace miesta: 25

Vybavenie zariadenia

ReštauráciaPsom vstup povolenýDenný barNefajčiarske prostrediePredaj drogériového tovaruParkovisko
V hoteli sa nachádza reštaurácia s barom, ktorá má kapacitu 88 hostí. Reštaurácia je otvorená na raňajky od 07:00 – 10:00. Pre väcšie skupiny po dohode poskytujeme aj obedy a večere. Parkovanie pre ubytovanych hosti je zdarma

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeTVChladničkaInternet
Balkón, bezplatné WiFi pripojenie.

Možnosti športovania

Krytý bazénTermálne kúpaliskoCyklistické trasyBowlingBiliardFitnesssquashTenis
Športové možnosti sú v blízkom okolí.

V zariadení sa možno dohovoriť

AnglickyNemeckyMaďarskyPoľskyRuskyŠpanielskyTaliansky
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie v hoteli, Ubytovanie Bratislava
 
Reklama
Konečne športové členstvo, ktoré sa ti prispôsobí. Rozsiahla ponuka športov, cvičení a lokalít. Športuj podľa vlastných pravidiel s Ready For Sport.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.