Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Hotel - Villa Carpe Diem starstarstar***

Hurbanova 343/7 , 914 51, Trenčianske Teplice
 
Hotel

Novootvorená Villa Carpe Diem ponúka ubytovanie s raňajkami v cene. Nachádza sa na tichom a kľudnom mieste obkolesená prírodou Strážovských vrchov priamo nad kúpeľným areálom a centrom mesta Trenčianske Teplice, na ktoré ponúka výhľad z vtáčej perspektívy.

Cena zahŕňa ubytovanie za noc v izbe alebo apartmáne, bohaté raňajky formou švédskych stolov, neobmedzené WiFi pripojenie, parkovanie pred hotelom, ubytovanie pre dieťa do 3 rokov bez nároku na lôžko zdarma.

Kúpeľná promenáda a celoročne otvorené vnútorné a vonkajšie bazény sú vo vzdialenosti  5 minút chôdze od Villy a kúpalisko Zelená žaba s originálnym wellness 15 minút chôdze.

Spravte si drobné radosti príjemným ubytovaním, vynikajúcimi raňajkami, lahodnou talianskou kávičkou, privátnym wellness s pravým proseccom, posedením na terase a charizmou rodinného hotelíka. Myšlienka filozofického velikána Horatiusa "Carpe Diem" je zosobnená práve v našich hosťoch. Užite si u nás dňa a života, teda Carpe Diem!

Boli sme velice spokojní s týmto pobytom. Dbajú tu na pohodlí a pokoj nás hostí. Všecko bolo v porádku. Je to tu blízo do kúpelov. Dakujeme za velice príjemný víkend.
Jozefínka s manželom
98%
15.05.2018

Hotel Villa Carpe Diem zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 38Prístelky: 8

Vybavenie zariadenia

ReštauráciaLetná terasaParkovisko
Privátne wellness (fínska sauna, vírivka, relaxačná zóna), postieľka pre dieťa do 3 rokov, neobmedzené WiFi pripojenie.

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeTVPrístelka MinibarInternet
Villa Carpe Diem ponúka ubytovanie s celkovou kapacitou 38 pevných lôžok a 8 prísteliek.

Vkusne zariadené izby s LED TV v počte 10 dvojposteľových s manželskou posteľou, 1 izba s oddelenými lôžkami, 7 dvojposteľových s manželskou posteľou a s prístelkou na rozkladacej pohovke. Kúpeľne v príjemných pastelových farbách sú vybavené sprchovacím kútom a toaletou. Vačšina izieb je vybavená minibarovou chladničkou.

Komfortné a luxusné ubytovanie zaručuje priestranný apartmán s jedinečnou terasou s ratanovým sedením a nádherným výhľadom na kúpeľné mestečko. Obývacia izba ponúka príjemné posedenie na koženej sedačke, LED TV, minibarovú chladničku, varnú kanvicu s čajovým servisom a rozkladaciu pohovku na prístelku. Zo spálne s manželskou posteľou je priamy vstup do presvetlenej kúpeľne s vaňou aj so sprchovacím kútom a toaletou.

Možnosti športovania

Krytý bazénTermálne kúpaliskoTuristické trasyCyklistické trasyVodné športy
Vnorte sa do prírody, ktorá vás obklopuje, nerušene nasledujte turistické chodníčky a cyklotrasy. Oddajte sa relaxu kúpeľných procedúr a liečivým účinkom jedinečnej termálnej vody. Osviežte sa v celoročne otvorených vnútorných a vonkajších bazénoch.

Možnosti wellness

MasážReflexná masážVírivý kúpeľSauna
Klasická masáž patrí medzi najviac využívané a najefektívnejšie masáže. Je to súbor hmatov, ktorými masér stimuluje kožu, podkožie a svaly klienta.

Bankovanie je obľúbeným a veľmi účinným druhom masáže alebo terapie. Najčastejšie sa používajú sklenené, silikónové alebo umelohmotné banky s pumpičkou.

Moxovanie je súčasťou tradičnej čínskej medicíny, pričom sa využíva teplo a dym z liečivej palinovej moxy.

Mäkké techniky je to masáž, pri ktorej sa pracuje s mäkkými tkanivami bez použitia oleja.

Reflexná masáž chrbta je segmentová/reflexná technika sa využíva na rýchle odstránenie bolestí a na znormalizovanie stavu pri vegetatívnom podráždení.

Zabezpečujeme aj kompletnú kúpeľnú ambulantnú liečbu.

V zariadení sa možno dohovoriť

AnglickyNemecky
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie v hoteli, Ubytovanie Trenčianske Teplice
 
Reklama
Konečne športové členstvo, ktoré sa ti prispôsobí. Rozsiahla ponuka športov, cvičení a lokalít. Športuj podľa vlastných pravidiel s Ready For Sport.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.