Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Wellness Garni Hotel Relax starstarstar***

Slnečné jazerá – Sever 2572, 903 01, Senec
 
Hotel

Wellness Garni Hotel Relax sa nachádza priamo na brehu Slnečných jazier – sever v Senci.

Svojim situovaním a symbiózou pokoja vodnej hladiny vytvára klientom komfort kľudu a relaxu. Hotel disponuje vlastnou hotelovou plážou s bazénom na terase.

Wellness Garni Hotel Relax je atraktívnym garni hotelom na úrovni. Vychutnajte si oázu pokoja, užite si svoju dovolenku, svoj voľný čas, užite si život!

Boli sme v tomto hoteli minulé leto a bolu tu fajn. Naše deti sa riadne vyšantili v hotelovm bazéne a chutilo im jesť. Jedivo naozaj dobré aj manžel bol spokojný. Premýšlame kam tieto prázdniny, plánujeme návrat sem.
AďKA s rodinou
97%
21.03.2017

Wellness Garni Hotel Relax zahŕňa

Vybavenie zariadenia

Nefajčiarske prostredieLetná terasaGrilParkoviskoKlimatizácia
Ubytovaní hostia môžu využívať súkromnú hotelovú pláž, WIFI pripojenie na internet, vonkajší bazén i vlastné uzatvorené parkovisko.

Ubytovanie je možné v 33 dvojlôžkových izbách, apartmánoch a suitách. Hotel prešiel viacerými rekonštrukciami, vďaka ktorým svojim klientom ponúka ten najlepší zážitok na Slnečných jazerách.
V roku 2011 a 2012 k hotelu pribudol vonkajší bazén. A v roku 2017 a 2018 hotel zrekonštruoval svoje dvojlôžkové izby a apartmány.

Letný lake bar s výhľadom na Slnečné jazerá je miestom, kde si môžete vychutnať rôzne pochúťky. Terasa ponúka príjemnú a tichú atmosféru v objatí Slnečných jazier. Je vhodná na príjemné posedenie pri dobrom jedle, miešanom nápoji, voňavej káve či múčniku s priateľmi. Obľúbená je u mamičiek s deťmi, ktoré sa tu môžu vyšantiť, hrať rôzne hry či maľovať a mamičky si môžu oddýchnuť.

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeTVPrístelka Internet
Wellness Garni Hotel Relax poskytuje komfortné ubytovanie v 33 dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky, dvoch malých apartmánoch a vo viacerých veľkých apartmánoch či apartmánoch deluxe. Súčasťou každej izby je LCD televízor so satelitným HD príjmom, fénom, samostatná kúpeľňa a WC.

Možnosti športovania

Krytý bazénTermálne kúpaliskoSurfovanieTuristické trasyCyklistické trasyJazda na koniPrírodné kúpaliskoVodné športyDetské ihriskoKorčuľovanieRybolov
Najväčším lákadlom sú Slnečné jazerá a vďaka nim sa Senec stal jedným z najvýznamnejších letných rekreačných oblastí Slovenska. Vyše 100 ha vodnej plochy a slnečný svit viac než 2200 hodín poskytujú výborné možnosti venovať sa obľúbeným športovým a relaxačným činnostiam ako sú plávanie, vodné bicyklovanie, člnkovanie, rybárčenie, zorbing, paintball, cykloturistika a mnoho ďalších.

Aquapark Senec je otvorený 365 dní v roku. Všetkých láka 28° – 38° stupňová voda z vrtu v 6-tich rôznych bazénoch. Počas letnej sezóny sa prevádzka rozširuje až na 11 bazénov. V nich nemôžu chýbať tie najlákavejšie vodné atrakcie – tobogány, šmykľavky, vodné trysky, chrliče, protiprúdy, masážne lavice, vodný dáždnik...

Možnosti wellness

MasážAromaterapeutická masážVírivý kúpeľSauna
Vitálny svet je miestom, kde telo a duša prichádza do prirodzenej rovnováhy. Je to miesto, kde príjemná jaskynná architektúra, vonné esencie, aromaterapia, relaxačná hudba, muzikoterapia, vodné osvieženie hydroterapia a oddychová časť – tepidárium, sú zárukou dokonalého oddychu. Vitálny svet predstavuje celkový relaxačno – uvoľňujúci koncept s účinnými ošetreniami, ktorý sa opiera o špičkovú kozmetickú technológiu a zmyslové prostredie. Výsledkom týchto kúr je nielen krásna pokožka celého tela, ale aj harmonizácia tela a ducha.

V zariadení sa možno dohovoriť

AnglickyNemecky
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie v hoteli, Ubytovanie Senec
 
Reklama
Konečne športové členstvo, ktoré sa ti prispôsobí. Rozsiahla ponuka športov, cvičení a lokalít. Športuj podľa vlastných pravidiel s Ready For Sport.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.