Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Wellness Hotel Patince**** - Cenník

Patince 431, 946 39, Patince
 

Doplňujúce informácie

Ohľadom informácií o aktuálnych cenách za ubytovanie a služby kliknite na:

Cenník ubytovania

Cenníky wellness

Ponúkame vám nielen na mieru a odborníkmi zostavené pobyty a služby, ale aj ústretový prístup ku každému klientovi podľa individuálnych želaní. Tým sa pobyt vo Wellness hoteli Patince stane pre vás zážitkom z oddychu. Kliknite a pozrite si všetky naše Pobytové balíky.

Baby friendly hotel:  náš hotel je známy tým, že má doslova deti rád. V roku 2020 získal Wellness Hotel Patince od Únie materských centier certifikát Zariadenie priateľské k deťom a rodinám. Certifikát potvrdzuje splnenie stanovených kritérií na najvyššiu úroveň 5*. U nás nájdete všetko, čo k pohodovej rodinnej dovolenke potrebujete: príjemné ubytovanie, kvalitnú stravu, detské bazény, animačné programy, detské kútiky. Pozrite si naše Služby a atrakcie pre deti.

Stravovanie


Svojim chutiam výborne ulahodíte v štýlovej hotelovej reštaurácii s kapacitou pre 80 osôb. Vynikajúce kulinárske špeciality, regionálne i zahraničné jedlá, suroviny od domácich i regionálnych producentov a dodávateľov i ústretovosť a srdečnosť nášho personálu zaručí nezabudnuteľný gastro zážitok. Okrem štandardnej ponuky jedál v Snack menu (vrátane menu pre najmenších) vám naši kuchári pripravia aj diétne, bezlepkové, vegánske či vegetariánske jedlá.

Raňajky a večere sa podávajú formou bohatých bufetových stolov alebo formou výberu z menu.
Raňajky sa podávajú v čase od 07:30 do 10:00 hod.
Obedy sa podávajú v čase od 12:00 do 15:00 hod.
Večere formou bufetových stolov / menu sa podávajú v čase od 17:30 do 20:00 hod.
 
Reklama

GAMO Cloud predstavuje jednoduchý a efektívny spôsob ako pre svoju firmu zabezpečiť virtuálne dátové centrum s vysokým výkonom a garantovanou dostupnosťou.

Objednávka kvetov, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.

Vyberte si skvele darčeky pre rôzne príležitosti: Darčeky pre muža Darček pre ženu Darček na svadbu Darček na krstiny