Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Wellness Hotel Patince starstarstarstar**** - Cenník

Patince 431, 946 39, Patince
 

Doplňujúce informácie

Ceny ubytovania a systém zliav sú platné na izbu, resp. osobu a jednu noc.
Deti do 6 rokov grátis s ubytovaním na prístelke alebo postielke.
Dieťa od 6 do 15 rokov ubytovanie na prístelke podľa cenníka, resp. na pevnom lôžku a 30 % zľava z uvedených cien v sprievode dospelej osoby.
Zadarmo denne: raňajky, neobmedzený vstup do bazénového a saunového sveta a fitnescentra, hotelové parkovisko pod dohľadom kamerového systému, župan, cvičenia aqua aerobic a Pilates a relaxačný program vo vyhradených dňoch.

Ohľadom informácií o aktuálnych cenách za služby a ubytovanie kliknite prosím na CENNÍKY.

Ponúkame vám nielen na mieru a odborníkmi zostavené pobyty a služby, ale aj ústretový prístup ku každému klientovi podľa individuálnych želaní. Tým sa pobyt vo Wellness hoteli Patince stane pre vás zážitkom z oddychu.

Pozrite si všetky naše POBYTOVÉ BALÍKY.

Stravovanie

  Cena Popis
Raňajky - -
Polpenzia - -
Plná penzia - -
Výber jedál z jedálneho lístka - áno
Možnosť prípravy vlastnej stravy - -

Vynikajúce kulinárske špeciality, ponuka regionálnych aj zahraničných jedál, srdečnosť a ústretovosť nášho personálu sú neodmysliteľnou súčasťou nami poskytovaných služieb.
Okrem štandardnej ponuky jedál si môžete vybrať aj z pravidelne pripravovaných sezónnych špecialít. Naši kuchári Vám s radosťou pripravia aj diétne, bezlepkové, či vegetariánske jedlá.
Pri príprave jedál využívame predovšetkým suroviny od domácich, regionálnych producentov a dodávateľov.
Ponuku skvelých jedál dobre dopĺňa široký výber regionálnych a zahraničných vín.
Štýlová hotelová reštaurácia má kapacitu 80 osôb a svojou ponukou chutných a nápaditých jedál oslovuje nielen hotelových, ale aj regionálnych hostí. Súčasťou reštaurácie je letná terasa pri jazierku, ktorá je hosťom k dispozícii najmä v letnom období a v priaznivom počasí aj v prevažnú časť roka.
Pre skupinovú a firemnú klientelu odporúčame banketovú reštauráciu hotela, v ktorej si hostia môžu nerušene pochutnávať na gastronomických špecialitách počas rôznych recepcií, rautov, či iných spoločenských podujatí.
Raňajky a večere sa podávajú v hotelovej reštaurácii formou bohatých bufetových stolov alebo formou výberu z menu.

Počas letnej sezóny je ponuka večerí obohatená o pravidelné víkendové grilovanie na letnej terase, ktoré spríjemňuje cimbalová muzika.

Svoju obľúbenú šálku kávy si môžete vychutnať v Lobby bare hotela, ktorý sa nachádza v hotelovej hale pri recepcii. Pre vášnivých kávičkárov máme okrem štandardnej značkovej kávy v pravidelnej ponuke aj rôzne plantážne kávy. Ku káve Vám odporúčame ochutnať čerstvé zákusky z našej hotelovej cukrárne.
V ponuke Lobby baru môžete nájsť aj pestrý sortiment kvalitných koňakov, whisky a regionálnych ovocných destilátov.

Grill bar sa nachádza v exteriéri hotela pri vonkajších bazénoch a hosťom je k dispozícii počas letnej sezóny. Ponúka rýchle občerstvenie formou grilovaných jedál, rýb, rôznych ovocných a zeleninových šalátov, bagiet a nápojov.
 
Reklama
Konečne športové členstvo, ktoré sa ti prispôsobí. Rozsiahla ponuka športov, cvičení a lokalít. Športuj podľa vlastných pravidiel s Ready For Sport.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.