registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás
 

Čo sme hľadali a čo ste vyhrali v roku 2014?

Naša súťaž spočívala v nájdení najlepších ubytovacích zariadení, ktoré na Slovensku máme. Nezáležalo na tom, či to bol hotel, penzión alebo chata.
 
Na základe Vašich recenzií sme hľadali ubytovanie, v ktorom ste sa cítili čo najpríjemnejšie, najlepšie ste sa vyspali či najedli. Kde Vám majitelia, recepčná alebo personál dali pocítiť, že ste vítaní a snažili sa, aby ste si z pobytu u nich odniesli len príjemné spomienky.
 
Podľa Vašich recenzií pridaných v roku 2014 sme vybrali tri zariadenia, ktoré kvalitou poskytovaných služieb a spokojnosťou hostí prevýšili ostatné.
 
Z  Vašich recenzií sme v priebehu roka 2014 vyžrebovali výhercov, ktorí si užili hlavné ceny súťaže  -  romantické víkendové pobyty na dve noci pre dve osoby s polpenziou v Penzióne Molčany Stará Lesná a v Penzióne Javorina Čičmany. Vyžrebovali sme tiež 33 výhercov elektronického predplatného časopisu Cestovateľ.
 
Penzión Molčany Stará Lesná venoval do súťaže aj posledný pobyt v tomto roku, výherca bude zverejnený na našom facebooku. Veríme, že výhercom pobytov sme urobili radosť a tešíme sa na Vaše recenzie aj v roku 2015.
 

Čo môžete vyhrať v roku 2015?

Hlavnými cenami v súťaži budú opäť romantické víkendové pobyty pre dve osoby na dve noci s polpenziou v Penzióne Molčany Stará Lesná, v Penzióne Javorina Čičmany a v Hoteli Plejsy Krompachy. Ceny do našej súťaže budú v priebehu roka pribúdať. Žrebovať budeme aj elektronické predplatné časopisu Cestovateľ.

 

        

Ako sa v roku 2014 darilo ubytovacím zariadeniam?

1. Penzión & Reštaurácia Tematín ***  Moravany nad Váhom Piešťany

2. Hotel *** SOREA Máj Liptovský Ján

3. Penzión Šariš Park *** Veľký Šariš Prešov

Pravidlá súťaže

Organizátor súťaže
ActivIT, s.r.o., Kyjevské námestie 6, 974 01 Banská Bystrica

Podmienky súťaže
Zo súťaže sú vylúčení zamestnanci organizátora - ActivIT, s.r.o., ako aj ich rodinní príslušníci. Ak sa nám nepodarí s výhercom / výhercami skontaktovať do 3 dní od losovania, pristúpime k vylosovaniu náhradníka / náhradníkov. Pre zaradenie do zlosovania je potrebné pridať apoň jednu recenziu na ubytovacie zariadenie nachádzajúce sa na portáli www.UbytujSa.sk.

Termíny súťaže
Súťaž o hlavné ceny potrvá v termíne od 1.1. do 13.12.2015. Výhercovia súťaže budú zverejnení koncom roka 2015.

Súhlas s použitím osobných údajov
Vyplnením a odoslaním súťažného formulára súťažiaci súhlasí s tým, že údaje, ktoré poskytol, môžu byť použité pre účely zasielania pravidelného newslettra.

 

 

Undefined