registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie roka 2015

 

Naša súťaž spočívala v nájdení najlepších ubytovacích zariadení, ktoré na Slovensku máme. Nezáležalo na tom, či to bol hotel, penzión alebo chata.

Na základe Vašich recenzií sme hľadali ubytovanie, v ktorom ste sa cítili čo najpríjemnejšie, najlepšie ste sa vyspali či najedli. Kde Vám majitelia, recepčná alebo personál dali pocítiť, že ste vítaní a snažili sa, aby ste si z pobytu u nich odniesli len príjemné spomienky.

Podľa Vašich recenzií pridaných v roku 2015 sme vybrali tri zariadenia, ktoré kvalitou poskytovaných služieb a spokojnosťou hostí prevýšili ostatné.

Z  Vašich recenzií sme v priebehu roka 2015 vyžrebovali výhercov, ktorí si užili hlavné ceny súťaže  -  romantické víkendové pobyty na dve noci pre dve osoby s polpenziou v Penzióne Molčany Stará Lesná, Penzióne Javorina Čičmany a Hoteli Plejsy Krompachy. Vyžrebovali sme tiež 50 výhercov elektronického predplatného časopisu Lidé a Země.

Penzión Molčany Stará Lesná venoval do súťaže aj posledný pobyt v tomto roku, výherca bude zverejnený na našom facebooku. Veríme, že výhercom sme urobili radosť a tešíme sa na Vaše recenzie aj v roku 2016. 

 

Čo môžete vyhrať v roku 2015?

Hlavnými cenami v súťaži budú opäť romantické víkendové pobyty pre dve osoby na dve noci s polpenziou v rodinnom Penzióne Molčany v krásnom prostredí  Vysokých Tatier. Pobyty do našej súťaže poskytli aj Hotel Barónka Bratislava a Hotel Galéria Bratislava. Ceny budú v priebehu roka pribúdať a zaujímavosťou je i ročné predplatné časopisu Lidé a Země, s ktorým "precestujete celý svet."

        

Ako sa v roku 2015 darilo ubytovacím zariadeniam?

1. Kongres a relax Hotel SOREA TITRIS, Tatranská Lomnica

2. Penzión u Michala pod Roháčmi, Zuberec

3. Horské chaty Oščadnica

Pravidlá súťaže

Organizátor súťaže
ActivIT, s.r.o., Národná 9, 974 01 Banská Bystrica

Podmienky súťaže
Zo súťaže sú vylúčení zamestnanci organizátora - ActivIT, s.r.o., ako aj ich rodinní príslušníci. Ak sa nám nepodarí s výhercom / výhercami skontaktovať do 3 dní od losovania, pristúpime k vylosovaniu náhradníka / náhradníkov. Pre zaradenie do zlosovania je potrebné pridať aspoň jednu recenziu na ubytovacie zariadenie nachádzajúce sa na portáli www.UbytujSa.sk.

Termíny súťaže
Súťaž o hlavné ceny potrvá v termíne od 1.1. do 13.12.2015. Výhercovia súťaže budú zverejnení koncom roka 2015.

Súhlas s použitím osobných údajov
Vyplnením a odoslaním súťažného formulára súťažiaci súhlasí s tým, že údaje, ktoré poskytol, môžu byť použité pre účely zasielania pravidelného newslettra.

 

 

Undefined