Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie v súkromí - Apartmán LMP 210

Mestská časť Ploštín 210, 031 01, Liptovský Mikuláš
 
Ubytovanie v súkromí

Apartmán LMP 210 sa nachádza 1,5 km od Liptovského Mikuláša v Ploštíne v rodinnom dome na prízemí. Ubytovanie má kapacitu 4 až 8 osôb. K dispozícii sú 3 izby, 2 kúpeľne, kuchyňa a terasa so vstupom do záhrady.

V blízkosti sa nachádzajú Aquapark Tatralandia, Vodný park Bešeňová, Múzeum Liptovskej dediny v Pribyline, Starokeltské sídlo Havránok nad priehradou Liptovská Mara a mnoho ďalších historických zaujímavostí mesta Liptovský Mikuláš a jeho okolia. Milovníci zimných športov môžu navštíviť najmodernejšie Lyžiarske stredisko Jasná - Chopok, kde si užijú nezabudnuteľnú lyžovačku na oboch stranách Chopku a veľa dalších atrakcií, ktoré ponúka región Liptov.

Príjemné tiché ubytko so všetkým vybavením, ktoré sme potrebovali, všade čislo. Pekná záhrada, oddychová lokalitka. ďAKUJEME, bolo nám tu fajn. Pozdravuje Magda.
Magduška s rodinou
97%
04.08.2017

Ubytovanie v súkromí Apartmán LMP 210 zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 8

Vybavenie zariadenia

Letná terasaParkovisko
Stravovanie je individuálne. Kuchyňa, ktorá je súčasťou apartmánu, je vybavená chladničkou, mikrovlnnou rúrou, varnou doskou, varnou kanvicou a kuchynským riadom.

Parkovanie vozidiel je možné priamo pri dome v uzatvorenom dvore. Z obce Ploštín do Liptovského Mikuláša premáva miestna doprava č. 3 – 4. Hostia sa môžu ubytovať od 15:00 hod., ukončenie pobytu do 10.00 hod.

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeTVPrístelka Internet
K dispozícii pre hostí sú:
izba pre 4 osoby s terasou do záhrady, s kúpelňou, TV a WiFi,
priechodová izba s balkónom do záhrady na terasu pre 2 + 2 osoby, s kúpelňou, TV a WiFi.

Možnosti športovania

Krytý bazénTermálne kúpaliskoLyžovanieSurfovanieTuristické trasyCyklistické trasyPožičiavanie športových potriebPrírodné kúpaliskoVodné športyBowlingBežkovanieKorčuľovanieZber húbFitnessSki servisRybolov
Športové možnosti sú v blízkom okolí.
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie v súkromí, Ubytovanie Liptovský Mikuláš