Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Apartment Stella above the Bratislava castle starstarstar***

Myjavská 10, 811 05, Bratislava - mestská časť Staré Mesto
 
Ubytovanie v súkromí

Apartment Stella above the Bratislava castle sa nachádza na kopci nad Bratislavským hradom na poschodí súkromnej rozľahlej vily. Vila leží vo veľmi tichej ulici, obklopená záhradami. Z terás a okien je nádherný výhľad na celú Bratislavu a hrad.

Vila má dobovú atmosféru a je príkladom architektúry bratislavskej honorácie zo začiatku 20 storočia. Objekt  prešiel kompletnou modernizáciou so zachovaním pôvodných dobových prvkov. Zariadenie izieb je pohodlné a zladené s dobovými prvkami. Zachovaním pôvodnej veľkosti izieb sa dosiahla veľká užívateľská pohoda. Zastávka mestskej dopravy trolejbusom je od vily vzdialená150 m. Cesta do centra Bratislavy pešou chôdzou trvá 12 minút, trolejbusom 10 minút.   

Kontaktujte nás na mailovej adrese: stellahotel@centrum.sk

Veľmi príjemné ubytko,pekné čisté. Super poloha, aj na peši sme zašli do centra. Výhľad kráľovský. Ďakujeme za ústretovosť,prídeme zase sem k vám. Pozdravujú baby - nákupné maniačky :)
Monča
98%
24.08.2016

Apartment Stella above the Bratislava castle zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 5

Vybavenie zariadenia

K dispozícii vlastná kuchynka, umývačka riadu, práčka, WiFi, toaletné potreby, uteráky, posedenie v salóne. Parkovanie v objekte.

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeKuchyňaTVizbová službaInternet
Káva, čaj, denná izbová služba.

Možnosti športovania

Krytý bazénCyklistické trasyFitnessTenis
Športové možnosti sú v blízkom okolí.

V zariadení sa možno dohovoriť

AnglickyNemeckyMaďarskyPoľskyRusky
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie v súkromí, Ubytovanie Bratislava - mestská časť Staré Mesto