Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie v súkromí - Dom Pod Lipami

Blatnica 487, 038 15, Blatnica
 
Ubytovanie v súkromí

Dom pod Lipami je ekologická bioklimatická stavba inšpirovaná slovenskou ľudovou architektúrou so súčasnými detailami, dizajnom a komfortom. Je situovaný na okraji obce v polohe, ktorá umožňuje krásne výhľady na vrchy Ostrú, Tlstú a Martinské Hole. Nachádza vo Veľkej Fatre v blízkosti Gaderskej a Blatnickej doliny, ktoré sú známe svojimi turistickými a cyklistickými trasami. Neďaleko sú aj lyžiarske strediská Martinské hole, Jasenská dolina a Snowland Valča. Možné sú aj poznávacie okruhy za krásami ľudovej architektúry v regióne. (Čičmany, Vlkolínec, Múzeum slovenskej dediny Martin).

Dom je rozdelený na dve viditeľné časti. Hlavná obytná časť majiteľov je zrubová konštrukcia s murovanou podnožou a hosťovská časť je postavená pomocou drevenej konštrukcie s izoláciou zo slamy. Obidve časti sú nezávislé, funkčne oddelené a každá má samostatný vstup.

Božský kľud a nádherné prostredie, toto miesto má jedinečnú atmosféru. Boli sme na viacerých pobytoch ale toto nás chytilo za srdce. Odporúčame všetkým, ktorí chcú zrelaxovať. Ďakujeme za všetko :)
Daniela
98%
14.05.2014

Ubytovanie v súkromí Dom Pod Lipami zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 4

Z najbližších zariadení odporúčame

Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie v súkromí, Ubytovanie Blatnica