Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Privát Veverica starstar**

Obchodná 234, 031 01, Demänová
 
Ubytovanie v súkromí

JASNÁ - CHOPOK 7 km, AQUAPARK 3 km. Liptov svojou rôznorodosťou poskytuje každému návštevníkovi ideálne podmienky pre perfektnú dovolenku!

Hlavným centrom lyžiarskeho a turistického strediska je Demänovská dolina, Jasná, kde nájdu naši hostia ideálne podmienky na aktívny oddych, v zimnom období milovníci lyžovania a snowboardingu, v letnom období, na jar a na jeseň môžu naši hostia spoznávať nízkotatranskú prírodu, blízku vápencovú Demänovskú Jaskyňu Slobody s kvapalnou výzdobou a Demänovskú Ľadovú Jaskyňu, ktoré sú históriou prírody, či navštíviť adrenalínový park Tarzánia, Horskú letnú bobovú dráhu, alebo termálne kúpaliská Aquapark Tatralandia, či Thermalpark Bešeňová. V blízkosti Liptovského Mikuláša sa rozprestiera vodná nádrž Liptovská Mara, obľúbené miesto na vodne športy a rybolov. Liptovský Ján ponúka termálne bazény s liečivou, uhličitou vodou a veľa ďalších atrakcií.

Privát Veverica sa nachádza v Liptovskom Mikuláši v mestskej časti Demänová na hlavnom ťahu do Jasnej. Poskytuje príjemné ubytovanie s celkovou kapacitou 30 osôb.

Každá izba má vlastnú kúpeľnu a WC. V každej izbe je možnosť pripojiť sa na bezplatný WiFi internet a v 10-tich izbách je TV - SAT. Súčasťou šiestich izieb sú balkóny, z ktorých je prekrásny výhľad na scenériu Liptova.

Podobało nam się bardzo, bilard, ognisko, futball tabeli, miłą atmosferę w domu, jesteśmy bardzo zrelaksowani. Dziękuję.
Beata
100%
25.02.2011

Privát Veverica zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 30Školiace miesta: 40

Vybavenie zariadenia

OhniskoKrbNefajčiarske prostredieLetná terasa
Hostia majú k dizpozícii spoločnú kuchyňu a spoločný jedálenský kút s kapacitou 15 osôb, satelitnou televíziou a toaletami. K dizpozícii je aj ďalšia spoločenská miestnosť s jedálňou, biliardom a krbom kde sa dá príjemne tráviť čas najmä v sychravom počasí v kruhu svojej rodiny, či priateľov. V letnom období je k dizpozícii vonkajší altánok, grill, detský kútik, kde je aj hojdačka, trampolína, pieskovisko, jedinečné ruské kolky a obrie šachy. Poskytujeme zľavy do reštaurácií v blízkom okolí.

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeTVPrístelka ChladničkaInternet
Každá izba má vlastnú kúpeľnu a wc. V každej izbe je možnosť pripojiť sa na bezplatný wifi internet a v 10-tich izbách je TV-SAT. Súčasťou šiestich izieb sú balkóny z ktorých je prekrásny výhľad na scenériu Liptova.

Možnosti športovania

Krytý bazénTermálne kúpaliskoLyžovanieVolejbalFutbalSurfovanieTuristické trasyCyklistické trasyJazda na koniPrírodné kúpaliskoVodné športyBežkovanieZber húbTenisRybolov
Športové možnosti sú v okolí.

Možnosti wellness

Priamo do Vašej izby si môžete objednať služby maséra.

V zariadení sa možno dohovoriť

AnglickyNemeckyPoľskyRuskyTaliansky
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie v súkromí, Ubytovanie Demänová