Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie v súkromí - Ubytovanie v parku

Parková cesta 562, 930 05, Gabčíkovo
 
Ubytovanie v súkromí

Pokojné a krásne prírodné prostredie plné zelene Vám ponúka naše Ubytovanie v parku, ktoré je situované v okrajovej časti mesta Gabčíkovo.

Ak Vás zlákalo na strávenie dovolenkových chvíľ práve južnoslovenské Gabčíkovo, zaručene si tu užijete cestnú cyklistiku na viacerých asfaltových cyklocestách pozdĺž známeho Vodného diela Gabčíkovo. Milovníkov vody a plávania poteší neďaleký Thermalpark Dunajska Streda a Thermal Corvinus Veľký Meder. Miestnou zaujímavosťou je tiež Kaštieľ Amadeovcov a Žitnoostrovské múzeum v Dunajskej Strede.

Ponúkame Vám celoročné ubytovanie v samostatne stojacej budove v areáli a v blízkosti nášho rodinného domu s celkovou kapacitou 15 lôžok. Ubytovanie je vhodné pre rodiny s deťmi a skupiny priateľov i známych.

V spoločenskej miestnosti si oddýchnete na pohodlnom gauči, pozriete si televízor so satelitným príjmom alebo sa zohrejete pri krbe. Vlastné jedlá si pripravíte v kompletne zariadenej kuchyni s elektrickým sporákom s rúrou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou s mrazničkou. Samozrejmosťou ubytovania je kúpeľňa s dvomi sprchami a samostatná toaleta v interiéri ako aj v exteriéri.

Pohodlne sa vyspíte v jednej 3-lôžkovej a dvoch 6-lôžkových podkrovných izbách. V celom ubytovaní je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Na veľkom oplotenom pozemku si dosýta užijete pekné dni plávaním v ohrievanom bazéne s vonkajšou  sprchou alebo hrou tenisu na tenisovom kurte. K dispozícii tu máte tiež terasu, altánok s posedením a gril. V prípade potreby Vám za príplatok poskytneme doobjednanie obedov aj s dovozom, večerné osvetlenie na tenisovom kurte a výčapnú pípu, k čomu zabezpečíme aj sudové pivo podľa želania.

Vaše autá budú v bezpečí na prítomnom parkovisku vybavenom bezpečnostným kamerovým systémom.

Ubytovanie je vhodné aj dlhodobejšie pre partiu robotníkov.

Už teraz sa tešíme na Vašu návštevu!

Zabavili sme sa s priateľmi na oslave, zahrali tenis a prešli sa v prírode. Chceme prísť ešte vyskúšať bazén, v lete, teraz bolo chladno ale nevadí, aj tak bolo super.
Olinka a Roman
95%
03.06.2013

Ubytovanie v súkromí Ubytovanie v parku zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 15

Vybavenie zariadenia

OhniskoPsom vstup povolenýKrbLetná terasaGrilParkovisko
Spoločenská miestnosť s TV so satelitným príjmom a krbom, kompletne zariadená kuchyňa, kúpeľňa s dvomi sprchami, samostatná toaleta v interiéri ako aj v exteriéri, tenisový kurt s večerným osvetlením, ohrievaný bazén s vonkajšou sprchou, terasa, altánok s posedením, gril, výčapná pípa, parkovisko s bezpečnostným kamerovým systémom.

Vybavenie izieb

Spoločné sociálne zariadenieInternet

Možnosti športovania

Krytý bazénTermálne kúpaliskoTuristické trasyCyklistické trasyJazda na koniPrírodné kúpaliskoVodné športyZber húbTenisRybolov
Na veľkom oplotenom pozemku si dosýta užijete plávanie v ohrievanom bazéne alebo hrou tenisu na tenisovom kurte. Cyklistov potešia viaceré asfaltové cyklocesty pozdĺž známeho Vodného diela Gabčíkovo, milovníkov aquaparkov neďaleký Thermalpark Dunajska Streda a Thermal Corvinus Veľký Meder.

V zariadení sa možno dohovoriť

AnglickyNemeckyČeskyMaďarskyRusky
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie v súkromí, Ubytovanie Gabčíkovo