Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie v súkromí - Ubytovanie v Pruskom u Zuzky

Ilavská 430, 018 52, Pruské
 
Ubytovanie v súkromí

Rodinný dom sa nachádza v obci Pruské okres Ilava, celková kapacita je 4 - 8 osôb. Ubytovanie je vhodné pre pracovné skupiny, stavebných alebo montážnych robotníkov, ale aj manažérov.  Izby sú vykurované podlahovým vykurovaním, obývacia časť aj izby sú vybavené televízorom a internetovým pripojením. K dispozícii je kúpeľňa s vaňou, automatická práčka, WC. Kuchynské vybavenie: sporák, rýchlovarná kanvica, mikrovlnná rúra, kuchynské náradie. Parkovanie vo dvore zdarma. Možnosť objednania raňajok a večere.

Prijemne a čiste ubytko, vsetko bolo v poriadku, chceme este raz podakovat.
Franto a partia
98%
07.06.2018

Ubytovanie v súkromí Ubytovanie v Pruskom u Zuzky zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 8

Vybavenie zariadenia

KrbParkovisko
Obývacia časť je vybavená televízorom a internetovým pripojením. K dispozícii je kúpeľňa s vaňou, automatická práčka, WC. Kuchynské vybavenie: sporák, rýchlovarná kanvica, mikrovlnná rúra, kuchynské náradie. Parkovanie vo dvore zdarma.

Vybavenie izieb

RádioTVSpoločné sociálne zariadenieInternet
Izby sú vykurované podlahovým vykurovaním, sú vybavené televízorom, rádiom a internetovým pripojením.

Možnosti športovania

Krytý bazénTermálne kúpaliskoTuristické trasyCyklistické trasyPožičiavanie športových potriebBowlingBežkovanieZber húb
Okolie láka na príjemné prechádzky vhodné pre rodiny s deťmi aj seniorov, napr. k zrúcanine Hradu Vršatec vzdialenému 5 km.
V rámci bohatých turistických chodníkov v mikroregióne je možné absolvovať i cyklotrasy do blízkeho okolia napr. cyklotrasu Pruské - Vrštatské Podhradie - Červený Kameň, cyklotrasu cez Krivoklát na horáreň nad Krivoklátom cez Bolešov späť do Pruského a ďalšie cyklotrasy smerom na Moravu.
Ubytovanie ponúka aj požičiavanie bicyklov.

Kúpele Trenčianske Teplice vzdialené od ubytovania 16 km patria k najnavštevovanejším a najstarším kúpeľom na Slovensku hlavne vďaka prírodnej sírnej termálnej vode a svojej romantickej polohe. Najmladšie slovenské kúpele Nimnica sú vzdialené od ubytovania 27 km. V kúpeľoch Nimnica sa nachádzajú pramene alkalických kyseliek a voda je využívaná na inhalačnú a pitnú liečbu a na vaňové kúpele.

Trenčiansky kraj a jeho krásy z vtáčej perspektívy si môžete pozrieť počas vyhliadkových letov, ktoré ponúka športové Letisko Slávnica vzdialené 4 km.
30 km je vzdialená malebná históriou dýchajúca dedinka Čičmany.

V zariadení sa možno dohovoriť

Nemecky
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie v súkromí, Ubytovanie Pruské