Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie v súkromí - Vila Viktoria starstarstar***

Obchodná 235, 031 01, Demänová
 
Ubytovanie v súkromí

Vila Viktoria je určená hlavne tým, ktorí chcú stráviť finančne nenáročnú dovolenku, pri ktorej budú po celý čas sami sebe pánmi. Ak máte radi ubytovanie v súkromí so súkromím, tak Vila Viktória je to správne miesto pre Vás.

V prípade, že chcete spoznať krásy Liptova, radi Vás budeme sprevádzať a odporučíme Vám miesta, ktoré sa naozaj oplatí navštíviť. Vila Viktoria sa nachádza v Demänovej, v obci, ktorá je bránou do Jasnej a zároveň nedaľeko Aquaparku Tatralandia a Thermalparku Bešeňová. Tu máte ako naši hostia aj zľavy.

Atraktívnu ponuku pobytov s výhodnými zľavami nájdete v časti Cenník. Tešíme sa na vašu návštevu.

Nádherné prostredie, super atmosféra
Ivanka
93%
06.03.2012

Ubytovanie v súkromí Vila Viktoria zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 18Prístelky: 4

Vybavenie zariadenia

OhniskoPsom vstup povolenýBaby friendlyKrbLetná terasaGrilPropagačné publikácieParkovisko
Celková kapacita je 18-22 osôb v dvojlôžkových izbách (pre malé deti môžme poskytnúť detskú postieľku). Objekt je rozdelený na veľký dom s 5 dvojlôžkovymi izbami na 1. poschodí a podkrovným aparmánom na 2.poschodí. Za ním sa nachádza samostatne stojaci záhradný apartmán. Na prízemí sa veľkého domu sa nachádza veľká kuchyňa, hala s krbovou pecou, TV, a rádiom na príjemné posedenie. Pre deti je pripravený detský kútik s hračkami a rozprávkovými knižkami. Na prízemí je aj kúpeľňa a 2x WC. K dispozícii máte aj neobmedzený prístup k internetu a WIFI s pokrytím celého objektu. Lyže si môžete odložiť v sklade so stojanmi na lyže a bicykle. K penziónu patrí aj rozľahlý pozemok s ovocnými stromami, záhradným posedením s veľkým murovaným grilom, pieskoviskom a hojdačkou pre deti. Pre milovníkov

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeKuchyňaTVPrístelka ChladničkaInternet
Vybavenie Záhradného apartmánu: apartmán sa nachádza za veľkým domom. Na prízemi je kuchňa, kúpeľna s WC a posedenie s krbom. Kuchyňa je kompletne vybavená riadom, chladničkou, rýchlovarnou kanvicou a šporákom. Dve dvojlôžkové izby s výhľadom na Nźke Tatry sa nachádzajú na prvom poschodí. Parkovanie je zabezpečené rovnako vo dvore. K dispozicií je aj lyžiareň vo veľkom dome.

Možnosti športovania

Krytý bazénTermálne kúpaliskoLyžovanieFutbalTuristické trasyCyklistické trasyPrírodné kúpaliskoVodné športyDetské ihriskoBežkovanieZber húbFitnessSki servisRybolov

V zariadení sa možno dohovoriť

AnglickyNemeckyPoľskyRusky
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie v súkromí, Ubytovanie Demänová