registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Svadba v krásnom horskom prostredí? S hotelovou sieťou SOREA si každý vychutná svoj veľký deň naplno.

27.10.2017

Človek sa žení, či vydáva zvyčajne len raz za život a každý by mal rád na túto udalosť čo najlepšie spomienky. Samozrejmosťou by mal byť bezproblémový priebeh svadby, dobré jedlo, kvalitné pitie, atraktívna zábava a vynikajúca obsluha. Svadobčania by sa mali cítiť tak výnimočne ako nikdy predtým, mali by o tejto udalosti rozprávať ešte celé roky.

Zobraziť viac

Village resort Hanuliak - správne miesto pre váš letný relax

18.05.2017

Rozmýšľate, kam za letným oddychom, no nie ste milovníkom pláží a preplnených letovísk? Skúste dovolenku, počas ktorej spoznáte prekrásnu prírodu Malej Fatry, zrelaxujete v jedinečnom Wellness & Spa, vychutnáte si špeciality špičkového šéfkuchára, či okúsite dávku adrenalínu na lezeckej stene. Ak je presne takáto dovolenka to, po čom túžite, potom by vaše kroky mali smerovať do Hotela Village resort Hanuliak v Belej pri Žiline.

Zobraziť viac

Spoločenská udalosť - stavte na dokonalosť

04.05.2017

Plánujete spoločenskú akciu a premýšľate, ako a kde ju usporiadať tak, aby sa konala v príjemnom prostredí s dokonalým servisom? Chceli by ste, aby na vašu svadbu, rodinnú oslavu alebo firemné stretnutie zúčastnení  ešte dlho v najlepšom spomínali? Máte veľký výber zariadení  po našom krásnom Slovensku, ako si vybrať to pravé?

Zobraziť viac

Spojiť kongres s relaxom je jednoduché

20.03.2017

Využite možnosti hotelov siete SOREA s organizáciou kongresov a spoločenských akcií na kľúč.

Ak hľadáte vhodné priestory na organizáciu kongresov, rôznych spoločenských a súkromných akcií, a nechcete mať s ich zabezpečením žiadne starosti, vhodnou voľbou sú hotely siete SOREA. Nachádzajú sa v najlukratívnejších a najkrajších lokalitách Slovenska – od Vysokých a Nízkych Tatier až po Bratislavu. SOREA aktuálne prevádzkuje jedenásť hotelov rôzneho charakteru – či už je to kongres a biznis hotel v hlavnom meste SR alebo wellness hotely s ponukou rekondično – rehabilitačných procedúr. Okrem atraktívneho prostredia a širokej palety služieb ponúka SOREA hotelové zariadenia vhodné na usporiadanie odborných i záujmových stretnutí charakteru seminárov, školení, kurzov a konferencií na vysokej profesionálnej úrovni. Hotely disponujú konferenčnými priestormi a sú vybavené kvalitným zariadením potrebným na zabezpečenie úspešnej firemnej akcie.

Zobraziť viac

Svadba presne podľa vašich snov

02.05.2016

Ak chcete prežiť  svadobný deň presne podľa vašich predstáv, je dôležité vybrať si správne miesto. V prípade, že ste ho ešte nenašli, skúste sa inšpirovať nasledujúcim článkom.

Svadba v kaštieli zo 17. storočia? To je sen každej nevesty, ktorá sníva o svadbe ako z rozprávky. Sny sú na to, aby sa menili na skutočnosť. Ubytovanie Považská Bystrica, Hotel Gino Park Palace je ako stvorený na vysnívanú svadbu s nádychom histórie. Romantické priestory hotela vytvoria úžasnú atmosféru pre dokonalý svadobný deň. Ak si chcete povedať svoje „áno“ priamo pod holým nebom, ani to nie je prekážka. Romantický park patriaci hotelu spolu so sláčikovým kvartetom zaručujú nezabudnutľný pocit z vášho svadobného dňa. Po svadobnej hostine je pre novomanželov grátis pripravená a vyzdobená izba De luxe. Svadobní hostia sa môžu tešiť na oddych v hotelových izbách so zľavou.

Zobraziť viac

Správne miesto pre váš rozprávkový svadobný deň

07.04.2016

Snom všetkých snúbencov je prežiť  svadbu na mieste, na ktoré nikdy nezabudnú, s atmosférou, ktorá urobí ich svadobný deň najkrajším dňom v živote. K celkovej spokojnosti  patrí  dobre pripravená a zorganizovaná svadobná hostina. Vyžaduje si  príjemný personál a kvalitné gastronomické služby. Ak chcete, aby bola vaša svadba nezabudnuteľná a jedinečná, vyberte si niektoré z ubytovacích zariadení, v ktorých sa na kvalitné služby môžete spoľahnúť. Jedným z nich je aj  ubytovanie Liptovský Ján, Hotel Svätojánsky kaštieľ. Novozrekonštruovaný renesančný kaštieľ  sa nachádza uprostred Nízkych Tatier a okúzli milovníkov histórie a prekrásnej prírody. Pôvab kaštieľa dotvára romantický park s množstvom zelene a fontánou. Personál vám rád pripraví všetko potrebné a vy si môžete užiť vašu svadbu ako z rozprávky.

Zobraziť viac

Spoločenské udalosti na mieru

05.11.2015

Priestor na usporiadanie rôznych spoločenských udalostí nám ponúka množstvo ubytovacích zariadení  na Slovensku. V súčasnosti je ich výber naozaj široký, stačí si vybrať, ktoré z nich najlepšie vyhovuje vašim požiadavkám. 

Ubytovanie Trenčianske Teplice, Penzión Fontis Terrae, sa nachádza v blízkosti centra mesta a len pár minút od Trenčiansko-teplických kúpeľov. Priestory kaviarne sú k dispozícií aj pre rôzne udalosti, akými sú promócie, jubileá, firemné večierky či rokovania. Toto ubytovanie na úpätí Strážovských vrchov tak poskytuje nielen možnosť stráviť príjemný oddychový čas s rodinou, ale aj zorganizovať spoločenské udalosti podľa vašich predstáv.

Zobraziť viac

Kongresová jar v Bratislave

09.04.2015

Bratislava – hlavné mesto Slovenskej republiky, historické a kultúrne centrum Slovenska, so špeciálnym  turistickým logom a sloganom „Little Big City“ (Malé veľké mesto).

Bratislava – sídlo múzeí, galérií, divadiel, vedeckých a vzdelávacích inštitúcií.

Bratislava – srdce Európy s významným postavením pre svoju lokalitu a geografickú dostupnosť, je dynamicky sa rozvíjajúcim spoločenským a ekonomickým centrom Slovenska a severným cípom trojuholníka Viedeň – Budapešť – Bratislava, regiónu rozvíjajúcej sa spolupráce a neobyčajného potenciálu.

Patrí medzi moderné, mladé a pulzujúce mestá Európy pri rieke Dunaj. Na nábreží Dunaja sa stretávajú priatelia, obchodní zástupcovia a všetci, ktorí si chcú príjemne oddýchnuť a zažiť iný rozmer mesta a zároveň sa pokochať krásnym výhľadom na dominantu mesta Bratislavský hrad. Významné a unikátne historické pamiatky sú chôdzou ľahko dostupné v rámci centra mesta.

Zobraziť viac