registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Spojiť kongres s relaxom je jednoduché

20.03.2017

Využite možnosti hotelov siete SOREA s organizáciou kongresov a spoločenských akcií na kľúč.

Ak hľadáte vhodné priestory na organizáciu kongresov, rôznych spoločenských a súkromných akcií, a nechcete mať s ich zabezpečením žiadne starosti, vhodnou voľbou sú hotely siete SOREA. Nachádzajú sa v najlukratívnejších a najkrajších lokalitách Slovenska – od Vysokých a Nízkych Tatier až po Bratislavu. SOREA aktuálne prevádzkuje jedenásť hotelov rôzneho charakteru – či už je to kongres a biznis hotel v hlavnom meste SR alebo wellness hotely s ponukou rekondično – rehabilitačných procedúr. Okrem atraktívneho prostredia a širokej palety služieb ponúka SOREA hotelové zariadenia vhodné na usporiadanie odborných i záujmových stretnutí charakteru seminárov, školení, kurzov a konferencií na vysokej profesionálnej úrovni. Hotely disponujú konferenčnými priestormi a sú vybavené kvalitným zariadením potrebným na zabezpečenie úspešnej firemnej akcie.

Zobraziť viac

Kongresová jar v Bratislave

09.04.2015

Bratislava – hlavné mesto Slovenskej republiky, historické a kultúrne centrum Slovenska, so špeciálnym  turistickým logom a sloganom „Little Big City“ (Malé veľké mesto).

Bratislava – sídlo múzeí, galérií, divadiel, vedeckých a vzdelávacích inštitúcií.

Bratislava – srdce Európy s významným postavením pre svoju lokalitu a geografickú dostupnosť, je dynamicky sa rozvíjajúcim spoločenským a ekonomickým centrom Slovenska a severným cípom trojuholníka Viedeň – Budapešť – Bratislava, regiónu rozvíjajúcej sa spolupráce a neobyčajného potenciálu.

Patrí medzi moderné, mladé a pulzujúce mestá Európy pri rieke Dunaj. Na nábreží Dunaja sa stretávajú priatelia, obchodní zástupcovia a všetci, ktorí si chcú príjemne oddýchnuť a zažiť iný rozmer mesta a zároveň sa pokochať krásnym výhľadom na dominantu mesta Bratislavský hrad. Významné a unikátne historické pamiatky sú chôdzou ľahko dostupné v rámci centra mesta.

Zobraziť viac