registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Oddych v drevenici

08.03.2023

Potrebujete „dobiť baterky“ a zahnať jarnú únavu? Možností je veľa. Ak máte radi romantiku uprostred prírody, zvoľte si pobyt v drevenici.

Zobraziť viac

Bardejovské Kúpele, Bardejov a Svidník lákajú na históriu, wellness a športovanie. Najväčšie atrakcie severovýchodu Slovenska.

08.03.2019

Slovenskí i zahraniční návštevníci ešte stále málo poznajú región severovýchodného Slovenska. Pritom ide o jednu z najatraktívnejších lokalít slovenského turizmu. Svojimi historickými, prírodnými a kultúrnymi danosťami dokáže pripraviť jedinečné zážitky a zmysluplné trávenie času.

Zobraziť viac

Jar na Štrbskom Plese prináša vynikajúcu lyžovačku i ochranu pred alergiami. Hotel Solisko na Štrbskom Plese je ideálny na rodinný pobyt.

13.03.2018

Nastupujúca jar je ideálna pre pobyt na Štrbskom Plese. Nielenže si vychutnáte jarnú lyžovačku za znížené ceny, ale ak ste alergik, tak sa vyhnete aj nástupu kvitnutia agresívnych jarných rastlín, ktoré práve vtedy nasadzujú v nížinách k svojmu bujneniu. Nezanedbateľný je aj čistý vzduch bez smogu, prachu a sadzí, aký v nížinách nebude k dispozícii ešte dlho. Jarné opaľovanie vám pri správnom použití ochranných krémov zabezpečí vitamín D a vytúžené sfarbenie pokožky.

Zobraziť viac

Jarná únava? Doprajte si wellness

27.02.2017

Cítite sa unavení a potrebujete načerpať pozitívnu energiu do ďalšieho pracovného týždňa? Ako si spríjemniť  víkendy v daždivom počasí? Masáže a voňavé zábaly, sauny a vírivky ... príjemná forma relaxu. Vyberte si  wellness pobytový balík, vďaka blahodarným účinkom termálnej vody a ponuke procedúr zregenerujte svoj organizmus.

Zobraziť viac

Potulky najmenšími najkrajšími veľhorami

12.08.2016

Vysoké Tatry - najmenšie najkrajšie veľhory sveta - lákajú čerstvým vzduchom a nádhernou prírodou. Sú ideálna voľba pre milovníkov aktívneho oddychu a hlavne turistov. Od Ždiaru cez Starý Smokovec, Starú Lesnú až po Sivý vrch, stále je na čo pozerať. Najkrajším turistickým centrom je Tatranská Lomnica. Jazdu lanovkou si určite nenechajte ujsť, prekonajte výškový rozdiel 1700 metrov a pozrite sa zhora na krásy prírody.

Zobraziť viac

Posledné dni jarných prázdnin na Orave

04.03.2016

Lákadlom Oravskej Lesnej je výborná klíma, jarná rodinná lyžovačka aj lyžiarska škola pre deti.

Na Hornej Orave, v chránenej krajinnej oblasti, je zatiaľ snehu dostatok a prevádzkovatelia v SKI Oravská Lesná veria, že pri teplotách do 3-4 °C sneh naďalej vydrží. Prázdninujúci školáci si tak môžu kvalitne zalyžovať na nenáročných tratiach, v Oravskej Lesnej aktuálne školáci lyžujú v plnom prúde. Ak sa ešte len chystáte, môžete stihnúť rezervovať si pobyt na posledný prázdninový víkend alebo prísť na celodenný výlet.

Zobraziť viac

Jarná lyžovačka v Tatrách

23.02.2016

Žiada sa vám odohnať jarnú únavu a vybehnúť na čerstvý vzduch? Jarné prázdniny zaklopali na dvere a vy ešte stále rozmýšľate o zaujímavom programe pre vaše deti? Lyžovačka v krásnych slovenských horách je ideálnym riešením.  Aj keď zima sa už kráti, ešte nie je nič stratené, lyžiarske strediská vo vyššie položených miestach stále hlásia výborné snehové podmienky.

Zobraziť viac

Bežecké lyžovanie – relax a šport v jednom

22.02.2016

Vychutnajte si posledný tohtoročný sneh a čaro prírody na bežkách. V zdravom tele zdravý duch! Presne túto spojitosť  vám ponúka v súčasnosti veľmi obľúbený šport – bežecké lyžovanie. Liptov je bohatý na bežkárske trate, ktoré sú svojou náročnosťou prispôsobené tak, aby si  športový zážitok užili začínajúci aj pokročilí bežkári.

Zobraziť viac

Lyžovačka a relax na Liptove

18.02.2016

Chcete sa rozlúčiť so zimou v tom správnom štýle a zároveň zažiť neopakovateľnú atmosféru blížiaceho sa SKI WORLD CUP Jasná? Tak práve pre vás tu máme lyžovačku v krásnom prostredí Liptova! Liptov patrí medzi najobľúbenejšie turistické miesta na Slovensku s kvalitnými lyžiarskymi strediskami, ktoré vám zabezpečia tú najlepšiu lyžovačku a ubytovacie zariadenia v okolí ten najlepší oddych po dni strávenom na svahu.

Zobraziť viac

Užite si jarné slnko, lyže, hory a Veľkú noc so SOREOU

16.02.2016

Ak máte chuť na zmenu a chcete prežiť veľkonočné sviatky mimo domova, hotelová sieť SOREA vám ponúka rozsiahle možnosti. Každý kraj má svoje špecifické zvyky a veľkonočný program v hoteloch SOREA sa odvíja v závislosti od regiónu. Čím bližšie k Liptovu, Tatrám a Spišu, tým viac rozmanitostí a zvykov je ponúkaných hotelovým hosťom.

Zobraziť viac

Pages