registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Dovolenka na horách

Čo takto dať si pauzu a vypadnúť na pár dní von? Hľadáte miesto, kde sa nadýchate čistého vzduchu s vôňou ihličia, kde vás pobyt v prírode nabije energiou? Miesto, kde máte na dosah Tatry Vysoké aj Nizke a zároveň i Liptov so všetkými atrakciami?

Príjemné ubytovanie na Liptove, v pokojnom prostredí na kraji lesa pri dedinke Východná, ponúka útulná Chata u Jastraba. Chata u Jastraba je výbornou voľbou ubytovania nielen pre milovníkov prechádzok a turistiky, ale aj pre obdivovateľov historických pamiatok a návštevníkov kultúrnych podujatí. Dedinka Východná si zachováva svoju ľudovú architektúru, drevený areál je dejiskom folklórnych slávností s nádherným výhľadom na Kriváň a Tatry. Ak radi relaxujete v termálnych vodách, v okolí môžete navštíviť obľúbený Aquapark Tatralandia či AquaCity Poprad. Po návrate z výletu alebo túry je možné vychutnať si pri chate príjemné večery na  vonkajšom posedení, pri grile a ohnisku.

Výborná poloha penziónu na brehu Štrbského plesa, krásny výhľad na tatranské štíty, chutné lahodné jedlo, ústretový milý personál, individuálny prístup, súkromie a veľmi priateľská atmosféra, to sú hodnotenia hostí  Penziónu Pleso. Penzión Pleso ponúka viac, než len ubytovanie Vysoké Tatry. Privíta vás sladkými pokušeniami pripravenými podľa domácich receptov, mini-wellnessom, posedením pri krbe s vynikajúcou kávičkou. Penzión Pleso má pre svojich hostí pripravené aj výhodné pobytové balíčky, tešiť sa môžete na ničím nerušený odpočinok v miniwellness centre so suchou saunou a bublajúcou vírivkou. V penzióne môžete využiť aj rekreačné poukazy.  

Navnadili sme vás na zdravý oddych plný aktivít v peknej prírode? Zbaľte turistické topánky a slnečné okuliare, spoznávajte nádherné Slovensko a objavujte krásne zákutia našich hôr.

To všetko a ešte viac vás čaká na UbytujSa.sk a Ubytovanie.sk – ubytovanie na Slovensku pod jednou strechou. Tak neváhajte, klikajte a užite si dokonalý oddych na Slovensku!