registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Dovolenka na horách

Čo takto dať si pauzu a vypadnúť na pár dní von? Hľadáte miesto, kde sa nadýchate čistého vzduchu s vôňou ihličia, kde vás pobyt v prírode nabije energiou? Miesto, kde máte na dosah Tatry Vysoké, Západné, Nízke a zároveň i Liptov so všetkými atrakciami?

Príjemné ubytovanie na Liptove, v tichom prostredí na okraji obce Pribylina, ponúka Penzión TOMI Pribylina. Je vhodnou voľbou ubytovania pre milovníkov turistických prechádzok, cykloturistiky, ale aj pre obdivovateľov historických pamiatok. V obci zaujme pribylinský skanzen s ukážkami ľudových remesiel - Múzeum liptovskej dediny, ktorý ponúka v letných mesiacoch tradičné tematické nedele: ovčiarsku, včelársku, nedeľu sv. Huberta a pod. Neďaleko sa nachádza dedinka Východná, ktorá si zachováva svoju ľudovú architektúru, drevený areál je dejiskom folklórnych slávností s nádherným výhľadom na Kriváň a Tatry. Po návrate z výletu je možné vychutnať si pri dome príjemné podvečery na vonkajšom záhradnom posedení pri ohnisku.

„Útulný a vkusne zariadený apartmán, tiché miesto vhodné na super oddych a milí domáci“, to sú hodnotenia hostí Apartmánu u Janky, ktorý ponúka ubytovanie v obci Liptovská Kokava s výhľadom priamo na majestátny Kriváň. Apartmán u Janky je výborný východiskový bod na turistiku horami a dolinami, ak uprednostňujete pohodičku súkromia pred pobytom vo veľkých rezortoch. Príjemne unavení po dni strávenom v prírode si môžete posedieť na záhradnej hojdačke i v altánku, kde je k dispozícii gril a záhradný krb. 

Navnadili sme vás na zdravý oddych plný aktivít v peknej prírode? Zbaľte turistické topánky a slnečné okuliare, spoznávajte nádherné Slovensko a objavujte krásne zákutia našich hôr.

To všetko a ešte viac vás čaká na UbytujSa.sk a Ubytovanie.sk – ubytovanie na Slovensku pod jednou strechou. Tak neváhajte, klikajte a užite si dokonalý oddych na Slovensku!