registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Dovolenka na Slovensku

Túžite po oddychu v kúpeľnom meste? Predstavte si svet blahodarných termálnych vôd, romantické večerné kúpanie a zábavu v meste snov. Doprajte si relax, aký si zaslúžite. Relaxačné a liečebné pobyty sú  vhodné na odreagovanie sa od každodenných starostí a nadobudnutie stratenej energie. V priateľskom prostredí Hotela Magnólia, ubytovanie Piešťany, sa budete cítiť ako doma. Užite si pohodu v Magnólii a v prekrásnom prostredí kúpeľného mesta Piešťany.

Turistika v krásnych horách, kúsok adrenalínu na lezeckej stene či relaxačné wellness & spa? Alebo všetko naraz? Premeňte svoj sen o oddychu na skutočnosť a doprajte si rozprávkovú dovolenku vo Village resort Hanuliak, ubytovanie Malá Fatra. Široké možnosti aktívneho relaxu, kvalitné služby, zážitková gastronómia, nadčasový design ... všetky detaily  v harmónii vytvoria oázu oddychu a váš pobyt zmenia na príjemný zážitok. Lepšie je raz zažiť, ako 100 x prečítať. Príďte sa presvedčiť na vlastné oči a vychutnať si jedinečnú atmosféru luxusného wellness & spa, bazénový a saunový svet, lákavé masáže a voňavé procedúry, lahodné jedlá z najkvalitnejších surovín a 4*komfort ubytovania v útulných moderne zariadených izbách a apartmánoch. Stačí si vybrať niektorý z pobytových balíčkov a užívať si dovolenkové dni.

Predstavujete si čas strávený v prírode s rodinou alebo priateľmi? Predstavujete si ubytovanie na chate, kde je niečo viac ako len pohodlná posteľ, kúpeľňa či spoločenská miestnosť? V Chate Zinka  v Mýte pod Ďumbierom, ubytovanie Nízke Tatry, je pre vás pripravené aj útulné privátne wellness, záhrada s veľkým detským ihriskom a trampolínou, ping pong, bedminton, stolný futbal, šípky, gulečník a netradičné športy corn holl a disk golf. Okolité nádherné kopce lákajú spoznávať južnú stranu Nízkych Tatier.

Domov sa vrátite oddýchnutí, zdravší a šťastnejší.  

To všetko a ešte viac vás čaká na UbytujSa.sk  a Ubytovanie.sk . Tak neváhajte, klikajte a zažite dovolenkové čaro na Slovensku!