registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Dovolenka v Tatrách

Dovolenka na Slovensku je dobrým riešením pre tých, ktorí nechcú cestovať ďaleko, tráviť čas v autách na upchatých diaľniciach a míňať za cestovanie veľa peňazí. Aj u nás "doma za rohom" predsa nájdeme krásy nedotknutej prírody, pamiatky svetového významu, turistické unikáty, nespočetné množstvo možností relaxu a atrakcií rôzneho druhu.

Hoci sa naše nádherné Slovensko rozprestiera na malom území, dá sa na ňom naplánovať výborná dovolenka podľa chuti. Či aktívna dobrodružná, plná vzrušujúcej zábavy alebo tradičná oddychová v hotelovom wellness. Čo vás láka najviac? Sladké ničnerobenie na lehátku pri bazéne? Pobyt v romantickej drevenici na samote uprostred lesa? Sieť cyklotrás alebo nenáročných náučných chodníkov, po ktorých sa ľahko prejdú aj rodiny s deťmi? Turistika po značkovaných chodníkoch nielen po hrebeňoch hôr v národných parkoch, adrenalín na rebríkoch ferraty nad hlbokými roklinami, úchvatné jaskynné útvary alebo splav divokej rieky? Slovensko ponúka všetko spomenuté.

Ak je aktívna dovolenka pre vás to pravé orechové, tešia vás dychberúce výhľady na štíty veľhôr a kryštálovo čisté ľadovcové jazerá, destinácia Vysoké Tatry je pre vás ideálna. Keď vám turistika vo vysokotatranských dolinách poskytne dokonalý reset od starostí bežných dní a zmohne vás príjemná únava, vhod padne ubytovanie Vysoké Tatry. V podtatranskej obci Štôla nájdete kompletne a luxusne zariadený podkrovný Apartmán Kaskáda.

Vynikajúcu polohu, len 400 m od lanoviek na Skalnaté pleso a 5 minút chôdze do centra Tatranskej Lomnice, má Penzión Snežienka, ubytovanie Tatranská Lomnica. Penzión Snežienka je ideálnou voľbou ubytovania pre vyznávačov letnej turistiky v Tatrách. Hostia začínajú deň bohatými chutnými raňajkami  a vynikajúce jedlá si môžu vychutnať aj v tradičnej tatranskej reštaurácií len niekoľko krokov od svojich izieb.

Počuli ste už o goralskej dedinke Ždiar pod Belianskymi Tatrami? Známa je Belianskou jaskyňou, folklórom, ľudovou architektúrou a tradíciami. Vďaka svojej výbornej polohe je skvelým východiskom na túry do slovenskej i poľskej časti Vysokých Tatier, za oddychom do Aquacity Poprad a Thermal park Vrbov alebo na Chodník korunami stromov. Najkrajší výhľad na Chodníku korunami stromov je z veže vysokej 32 metrov. Ako na dlani budete mať scenériu Belianskych Tatier, Pienin a malebného Zamaguria.

V dedinke Ždiar stoja ponorené do ticha prírody rozprávkové luxusné Chaty Mountain resort pre všetkých, ktorí ocenia kvalitu, absolútne súkromie, príjemné prostredie a štýlový dizajn. Z jacuzzi na terase budete môcť ďalekohľadom pozorovať hviezdnu oblohu alebo štíty Belianskych Tatier.

Penzióne Winter&Summer resort, ubytovanie Ždiar, na vás čaká rovnako jedinečný a neopakovateľný komfort. Interiér penziónu je osobitý a nadčasový najmä originálnym kombinovaním farieb a materiálov. Tešíte sa, že sa počas dovolenky budete venovať len oddychu a svojim blízkym? V Penzióne Winter&Summer resort na vás čaká výborná kuchyňa, relax vo wellness, letná terasa s novým detským ihriskom a ďalšie kvalitné služby nielen pre rodiny s malými deťmi.