registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

DOVOLENKUJTE celé dni na Oravskej horárni!

Doprajte si  oddych v horách, vynikajúce jedlo a kvalitný spánok, dni plné radosti a zábavy s vašimi najmilšími.

Ubytovanie Orava, Penzión Oravská horáreň je ideálnym miestom pre rodiny s deťmi. Drobce sú v celom areáli v bezpečí, môžu sa hrať na preliezkach, šantiť na trampolíne alebo hrať hry na obrovskej zelenej lúke. Vzduch je výnimočne čistý a výrazne pomáha eliminovať dýchacie problémy detí aj dospelých. Ticho a liečivý pokoj sa rozprestiera všade navôkol. Horské scenérie okolo Oravskej horárne vás očaria a navždy sa vám uložia do pamäte. Tieto a mnohé ďalšie aktivity vám zaručujú, že so svojmi deťmi prežijete naozaj SKVELÚ DOVOLENKU NA ORAVSKEJ HORÁRNI.

Penzión leží v nadmorskej výške 776 metrov nad morom a je východiskovým bodom na nenáročné turistické trasy na Kubínsku alebo Vasiľovskú hoľu, do Zázrivej alebo do Zákamenného. Priamo  k penziónu vedie novovybudovaná prístupová asfaltová cesta. Okolité zelené lesy v tesnej blízkosti Oravskej horárne ponúkajú množstvo chodníčkov s bohatými náleziskami hríbov a čučoriedok. Ku všetkým skvostom Oravy to máte iba na skok.

Rozmýšľate, akým darčekom potešíte svojich blízkych? Doprajte im nerušené chvíle relaxu uprostred prírody a venujte im darčekovú poukážku. Zahŕňa ubytovanie, stravovanie, zaujímavý program, uvítací aperitív a mnoho ďalšieho.

Penzión Oravská horáreň nájdete aj na UbytujSa.sk – ubytovanie na Slovensku pod jednou strechou.