registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Jesenný oddych ponúka kysucká príroda

Páči sa vám predstava prechádzok tichou pestrofarebnou krajinkou? Po turistických chodníčkoch všetkými možnými smermi v prírode, ktorá hýri farbami, kde vzduch vonia lístím padajúcim zo stromov… Hoci nám po horúcom lete počasie pripravilo osvieženie v podobe výrazného studeného frontu s dažďom, silným vetrom a ochladením o 10 - 15 stupňov, meteorológovia očakávajú pekné a teplé októbrové babie leto. 

Potrebujete na pár dní vypnúť z každodenného stereotypu? Sú miesta ako stvorené pre relax. Jedným z takýchto miest je určite aj nádherná kysucká príroda. Po celodennom výlete padne vhod pohodlné ubytovanie, relax vo vírivke, bazéne alebo v saune a chutná večera. Všetko spomenuté ponúka Hotel*** Marlene, ubytovanie Kysuce, ktorý svojou typickou architektúrou a použitými prírodnými materiálmi vytvára veľmi príjemnú a pokojnú atmosféru na oddych. Vďaka svojmu exteriéru, hotel dokonale ladí s okolitou prírodou. 

Moderné hotely sa nezameriavajú len na kvalitné ubytovanie. Očaria aj množstvom ponúkaných služieb, špičkovou kuchyňou, možnosťami voľnočasových aktivít pre deti aj dospelých. Pokiaľ si budete vychutnávať lahodné jedlo a príjemnú atmosféru v reštaurácii Marlene, deti budete mať na dohľad pri hrách v detskom kútiku, ktorý je jej súčasťou. V Hoteli Marlene sa budete cítiť ako v bavlnke.

To všetko a ešte viac vás čaká na UbytujSa.sk a Ubytovanie.sk – ubytovanie na Slovensku pod jednou strechou. Tak neváhajte, klikajte a užite si dokonalý servis na Slovensku!