registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Komfortné ubytovanie na Liptove

Miesto, kde sa snúbi história so štýlom, kde príjemné prostredie, vynikajúca kuchyňa a prívetivý personál sú ideálnou kombináciou na strávenie dovolenky alebo zorganizovanie firemných a spoločenských akcií – to je Hotel EUROPA v centre Liptovského Mikuláša.   

Nie je žiadnym prekvapením, že dnešní hoteloví hostia hľadajú niečo viac, než len ubytovanie. Chcú si vychutnať pobyt v priestoroch s dušou a charizmou, nasýtiť sa lahodným jedlom, oddýchnuť si v príjemnom klimatizovanom prostredí. Hotel ponúka skutočný gastronomický zážitok v reštaurácii s ručne maľovanými stenami. Poteší vás široký výber špecialít liptovskej a medzinárodnej kuchyne. Jedlá sú pripravované podľa overených receptúr z tých najkvalitnejších surovín. Spojením reštaurácie s terasou vzniká ideálny priestor pre usporiadanie recepcie, výnimočného rodinného či firemného podujatia alebo posedenia.

Plánujete spoločenské, pracovné či rodinné stretnutie? Všetko bude pripravené podľa vášho želania tak, aby ste boli odbremenení od starostí. Hotel EUROPA zabezpečí jedlá a nápoje, výzdobu a dekorácie priestorov, hudobnú produkciu a sprievodný program. Všetko budete mať „pod jednou strechou", čím ušetríte čas a peniaze. Na objednávku vám pripravia vegetariánsku, bezlepkovú, diabetickú stravu, stravu vhodnú pre alergikov aj detské menu.

Čaro Hotela EUROPA spočíva tiež v tom, že je umiestnený priamo v srdci obľúbenej lokality Liptov, takže všetky atrakcie a lákadlá Liptova máte na dosah:  
najväčší areál vodnej zábavy na Slovensku Tatralandiu Holiday Resort,  
vodný raj na báze horúcich prameňov termálnych vôd v Bešeňovej,
kúpalisko a krytý bazén s minerálnou vodou v Liptovskom Jáne,
Liptovskú Maru s možnosťou kúpania, surfovania, školou windsurfingu, člnkovania, vodného bicyklovania alebo plavby vyhliadkovou loďou,
najväčšiu lyžiarsku arénu s výbornými podmienkami pre zimné športy v Jasnej.

Ak hľadáte ubytovanie na Liptove, v ktorom si užijete pohodovú dovolenku alebo uskutočníte vašu spoločenskú akciu, v Hoteli EUROPA ste na správnom mieste.

To všetko a ešte viac vás čaká na UbytujSa.sk a Ubytovanie.sk – ubytovanie na Slovensku pod jednou strechou. Tak neváhajte, klikajte a užite si dokonalý servis na Slovensku!