registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Oddych v drevenici

Potrebujete „dobiť baterky“ a zahnať jarnú únavu? Možností je veľa. Ak máte radi romantiku uprostred prírody, zvoľte si pobyt v drevenici.

Idylku si môžete užiť v originálnych dreveniciach zútulnených vôňou dreva. V krčmičke Jánošíkova haluškáreň si vychutnáte miestne špeciality, aké jedol najznámejší slovenský zbojník. Na spestrenie môžete vyskúšať adventure golf. Budete vítaní a hýčkaní. Kde? V zážitkovom Penzióne Jánošíkov dvor v Zázrivej. Pridanou hodnotou je možnosť turistiky jedinečnou prírodnou NP Malá Fatra.

Kde bolo tam bolo, kde sa piesok lial a voda sypala ... chceli by ste okúsiť trošku rozprávkovej atmosféry a tradičnej ľudovej kultúry? V Penzióne Javorina, ubytovanie Čičmany, hostí vítajú tak, ako je u nich zvykom - v kroji a s pohárikom. Poteší terasa s výhľadom na okolitú prírodu, na tanieri kvalitné mäsko z domáceho chovu, divina, čerstvé produkty zo salaša a bylinky z okolitých lúk. Posedieť si môžete aj v štýlovej kolibe na gazdovskom dvore, kde pobehujú všetky domáce zvieratká. Bonusom sú prechádzky po čarovných fotogenických Čičmanoch a chodníkoch Rajeckej doliny.

Na Liptove - top destinácii zážitkového turizmu - má vynikajúcu polohu Liptovská drevenica. Leží medzi dvomi najväčšími atrakciami, a to strediskom Jasná Nízke Tatry a Aquaparkom TATRALANDIA. Hostia si môžu vychutnať maximálne pohodlie pri zachovaní pôvodnej atmosféry typickej liptovskej chalupy. Posedenie pri praskajúcom ohni, grilovačka v záhrade alebo kúpanie sa v drevenej kadi pod hviezdnami -  ako v siedmom nebi. Vďaka výnimočným zážitkom z ubytovania v apartmánoch zariadených so zmyslom pre detail a rodinnej pohody v príjemnom prostredí chalúpky, sa hostia z pobytu vracajú domov s pocitom osvieženia.

Miesto, ktoré sa oplatí kedykoľvek navštíviť, je juh Nízkych Tatier, dedinka Mýto pod Ďumbierom. Starosti nechajte aspoň na chvíľu odložené doma a užite si pohodu v tichej lokalite - v štýlovej Drevenici na Mýte. Príjemnú atmosféru na relax s priateľmi a rodinou vytvárajú vôňa dreva a ohňa v krbe. V okolí si možnosti na šport a pohyb na zdravom vzduchu nájdu všetci. Turistické trasy ponúknu nádherné výhľady, deti zaujme výlet Čiernohronskou železničkou a lanový park Tarzánia, dospelých Golfové ihrisko Gray Bear Tále.

Vyberajte ubytovanie a užívajte život

To všetko a ešte viac vás čaká na UbytujSa.sk a Ubytovanie.sk – ubytovanie na Slovensku pod jednou strechou. Tak neváhajte, klikajte a užite si dokonalý oddych na Slovensku!