registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Relax v jesennej prírode

Chýba vám inšpirácia, motivácia, potrebujete načerpať energiu a nadýchať sa čerstvého vánku? Ochutnajte šťastie v podobe aktívneho oddychu v jesennej prírode. Priezračný vzduch, výborná viditeľnosť , pestrofarebný svet a k tomu ponuka wellness ubytovania a mimosezónnych zľiav...  ako každé ročné obdobie, aj jeseň má svoje čaro. Využite slnečné dni babieho leta a najstabilnejšie počasie v roku.

Jesenné NÍZKE TATRY sú očarujúce. Prechádzky malebnou prírodou v spojení s rehabilitačnými procedúrami  vám poskytnú dokonalý relax. Vybrať si môžete z pobytových balíčkov zážitkového Hotela Partizán na Táľoch Jesenné prázdniny v Nízkych Tatrách. Čakajú vás  veselé chvíle s rodinou, poteší vás animačný program plný zábavy a športu, špeciality šéfkuchára doplnené lahodným vínom, obľúbená rybačka a mnoho príjemných prekvapení ...  Vďaka komplexnej ponuke služieb Nature Wellness Centra na 3 podlažiach a rozsiahlej ploche 2255 m² relaxačného prostredia si po túre či prechádzke užijete priamo v areáli hotela bazény, sauny, odpočinkové zóny a balneoterapiu so zábalmi. Moderné vybavenie, panoramatické výhľady a vôňa dreva vám poskytnú dokonalý zážitok a vy sa môžete nechať unášať pohľadom na okolité hory priamo z pohodlia ležadla či vírivky.

Ak ste nedočkaví  a chystáte sa prebádať jesennú nádheru LIPTOVA, známeho aj vďaka svojráznej architektúre, tradičnej kuchyni  a tiež aquaparkom Tatralandia a Bešeňová, nevynechajte ubytovanie Liptovský Mikuláš.  Na hlavnom turistickom ťahu medzi Liptovským Mikulášom a Jasnou nájdete Penzión Veverica, ubytovanie Demänová. Penzión okrem pohodlného ubytovania ponúka prekrásny výhľad na scenériu liptovských kopcov. Priestor na príjemne strávený čas v sychravom počasí s rodinou či priateľmi poskytne spoločenská miestnosť s biliardom a krbom. Počas teplejších podvečerov vás zláka posedenie v altánku, kde si môžete ugrilovať chutnú večeru. Drobce sa vyšantia v detskom kútiku, na hojdačke a trampolíne. Dospelým poskytnú zábavu ruské kolky a obrie šachy.

Krásy jesene v Krásne nad KYSUCOU? Určite áno. Vaše predstavy o oddychu naplní útulná Cyklo chata, ubytovanie Kysuce. Vedľa Cyklo chaty vedie nová Bystrická cyklomagistrála, takže na svoje si prídu všetci milovníci prechádzok, bicyklovania, korčulovania či behania. Na bicykloch môžete navštíviť napr. Orloj na Starej Bystrici alebo skanzen s historickou železnicou na Vychylovke. Cyklo chata vám k tomu poskytne oddych v tichom prostredí, posedenie pri krbe vonku aj vo vnútri, možnosť grilovania na terase, saunu či kalčeto.

To všetko nájdete na UbytujSa.sk  a Ubytovanie.sk. Neváhajte, klikajte a prežite dokonalú jesennú dovolenku na Slovensku!