registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Svadba v krásnom horskom prostredí? S hotelovou sieťou SOREA si každý vychutná svoj veľký deň naplno.

Človek sa žení, či vydáva zvyčajne len raz za život a každý by mal rád na túto udalosť čo najlepšie spomienky. Samozrejmosťou by mal byť bezproblémový priebeh svadby, dobré jedlo, kvalitné pitie, atraktívna zábava a vynikajúca obsluha. Svadobčania by sa mali cítiť tak výnimočne ako nikdy predtým, mali by o tejto udalosti rozprávať ešte celé roky.

Pri organizácii svadby je veľmi dôležité prostredie, aby sa svadobní hostia cítili príjemne a v neposlednom rade vznikli i prvotriedne svadobné fotografie. Kde už je krajšie, čistejšie a príjemnejšie ako v prostredí našich hôr, a to najmä vo Vysokých a Nízkych Tatrách, Spiši a Liptove?

Hotelová sieť SOREA ponúka vo svojich hoteloch organizáciu svadby na kľúč. Vybrané hotely sú ideálnou voľbou aj pre svadby s veľkým počtom hostí a to za veľmi prijateľné ceny. Najčastejšou voľbou pre organizáciu svadieb sú práve Hotely SOREA ĎUMBIER a MÁJ v Liptovskom Jáne, Hotel SOREA HUTNÍK v Tatranských Matliaroch a Hotel SOREA ĽUBOVŇA na Spiši.

Naopak pre tých, ktorí preferujú ruch mesta je k dispozícii bratislavský Hotel SOREA REGIA, ktorý je vďaka svojej polohe v blízkosti historického centra ideálny na organizovanie rôznych spoločenských podujatí. Kongresovú sálu s kapacitou do 200 osôb je možné prispôsobiť podľa požiadaviek klienta na nezabudnuteľný svadobný priestor, resp. eventovú či firemnú akciu. Doplnkom sú k dispozícii tri salóniky od 20 do 40 osôb.

V Nízkych Tatrách pri vstupe do Jánskej doliny, v obci Liptovský Ján, sa nachádza Hotel SOREA MÁJ. Kongresová sála má kapacitu do 200 miest. Pridanou hodnotou hotela je krytý termálny bazén a množstvo rehabilitačných programov a procedúr.

V obľúbenej Demänovskej doline je situovaný Hotel SOREA SNP. Vďaka komornej atmosfére interiéru hotela je ideálny pre organizovanie školení a firemných akcií menšieho rozsahu. Konferenčná miestnosť má kapacitu do 120 osôb. Pre menšie stretnutia do 20 osôb poslúži hotelový salónik. Základné technické vybavenie a služby dopĺňajú rôzne typy liečivých masáží a zábalov.

V malebnej doline Ľubovnianskych kúpeľov leží Hotel SOREA ĽUBOVŇA. Spoločenské priestory hotela (kongresová a spoločenská miestnosť s kapacitou do 240 ľudí a 5 salónikov) sú vhodné aj na usporiadanie rozsiahlejších podujatí.

Vyhľadávanou lokalitou sú samozrejme Vysoké Tatry.

Pri Novom Štrbskom plese je Hotel SOREA TRIGAN, ktorého prednosťou sú spoločenské priestory s výhľadom na tatranské štíty. K dispozícii je kongresová sála pre 200 osôb, malá kongresová miestnosť pre 80 osôb a salónik.

V centre Tatranskej Lomnice v blízkosti kabínkovej lanovky na Skalnaté Pleso ponúka svoje priestory na spoločenské akcie menšieho charakteru Hotel SOREA URÁN.

Pri vstupe do botanickej záhrady TANAPU je situovaný Hotel SOREA TITRIS so salónikom TITRIS pre 40 osôb a sálou do 200 osôb. Jedinečný pohľad na Lomnický štít vytvára podujatiam výnimočnú atmosféru. Veľkým lákadlom pre klientov je hotelové AQUA RELAX centrum.

Dokonalé miesto aktívneho oddychu a regenerácie predstavuje Hotelový komplex SOREA HUTNÍK v tichom a zelenom prostredí Tatranských Matliarov. V hotelovej ponuke sú dve spoločenské miestnosti s kapacitou do 180 osôb, tri školiace miestnosti od 12 do 50 osôb a dva salóniky.

SOREA prevádzkuje jedenásť hotelov rôzneho charakteru. Okrem atraktívneho prostredia a širokej palety služieb ponúka hotelové zariadenia vhodné na usporiadanie odborných i záujmových stretnutí charakteru seminárov, školení, svadieb a konferencií na vysokej profesionálnej úrovni.

Viac informácií na: www.sorea.sk

PR agentúra Paper Life, tlačová informácia, 2. októbra 2017