registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Severovýchod čaká dobrú zimnú sezónu.

28.11.2023

Severovýchod Slovenska čaká dobrú zimnú sezónu. Príďte si zalyžovať, oddýchnuť vo wellness, obdivovať pamiatky UNESCO. Zimné mesiace na prelome rokov bývajú pre cestovný ruch na severovýchode Slovenska menej vyťažené ako v lete, ale na svoje si prídu milovníci prírody, športu, zábavy, kultúry i starostlivosti o  zdravie.

 

Zobraziť viac

Čertovsky dobrá zimná dovolenka na Slovensku

17.11.2023

Aj vy patríte k nedočkavcom, ktorí sledujú live stream na webkamerách lyžiarskych stredísk, ako pribúda sneh? Tešíte sa, keď na svahoch zbadáte ratraky pripravujúce čerstvo upravenú nedotknutú zjazdovku? Radi si po dni strávenom na svahu zohrejete kosti vo wellness a pochutnáte na vynikajúcej lahodnej večeri? 

Zobraziť viac

Zimný relax v Nízkych Tatrách

03.11.2023

Plánujete zimný relax a tešíte sa, keď zbalíte lyže, bežky, sánky, rodinu, vyrazíte na čerstvý vzduch, za oddychom, zasneženou prírodou a skvelou lyžovačkou? Vypnete notebooky, tablety, smartfóny a budete aspoň pár dní “dočasne nedostupní“?

Zobraziť viac

Malý raj bikerov na Severovýchode Slovenska. Užite si s bicyklom okolie Bardejova a Svidníka.

25.07.2023

Relatívne menšiu, ale zato dobre vybavenú lokalitu pre bikerov vybudovali na severovýchode Slovenska v okolí Bardejova a Bardejovských Kúpeľov.

Zobraziť viac

Pobyty so Štátnou účelovou dotáciou pre dôchodcov SR pre rok 2023

04.04.2023

Rekreačné pobyty so Štátnou účelovou dotáciou pre dôchodcov pre rok 2023 poskytované hotelovou sieťou SOREA v najatraktívnejších lokalitách Slovenska.

Zobraziť viac

Dovolenka na horách

09.03.2023

Čo takto dať si pauzu a vypadnúť na pár dní von? Hľadáte miesto, kde sa nadýchate čistého vzduchu s vôňou ihličia, kde vás pobyt v prírode nabije energiou? Miesto, kde máte na dosah Tatry Vysoké, Západné, Nízke a zároveň i Liptov so všetkými atrakciami?

Zobraziť viac

Rusínske slávnosti, Bardejovský jarmok i Kúpeľné dni

09.03.2023

Rusínske slávnosti, Bardejovský jarmok i Kúpeľné dni sa pripravujú v plnom lesku. Kultúrne podujatia severovýchodu Slovenska opäť bohaté. Minuloročný návrat kultúrnych podujatí po dvoj až trojročných prestávkach, spôsobených proticovidovými opatreniami, bol celkom sľubný. Početnosť podujatí, ani návštevnosť, však nedosahovali predcovidové čísla.

Zobraziť viac

Oddych v drevenici

08.03.2023

Potrebujete „dobiť baterky“ a zahnať jarnú únavu? Možností je veľa. Ak máte radi romantiku uprostred prírody, zvoľte si pobyt v drevenici.

Zobraziť viac

Zahrajte si geofun hry zo Svidníka, Bardejova a Bardejovských Kúpeľov.

02.04.2022

Severovýchod Slovenska plne otvorený, volajú wellness, reštaurácie, múzeá a podujatia. Zahrajte si geofun hry zo Svidníka, Bardejova a Bardejovských Kúpeľov. Geofun hry pre mobilné aplikácie o regióne ŠARIŠ - Bardejov zafinancovala Oblastná organizácia cestovného ruchu (OOCR) „ŠARIŠ“ - Bardejov. V súčasnosti sú hotové pracovné verzie hier z Bardejova a Svidníka a pripravujú sa Bardejovské Kúpele a ešte jedna hra z Bardejova.

Zobraziť viac

Obnovený hrad Zborov je obľúbeným cieľom výletov

25.11.2020

Jedným z najvýznamnejších hradov na severovýchode Slovenska je zrúcanina hradu Zborov, nazývaného aj Makovica. V tohtoročnej turistickej sezóne, poznačenej dvoma vlnami koronavírusu, sa stal obľúbeným náhradným cieľom výletov v čase, keď boli vnútorné atrakcie regiónu (vrátane wellnes a reštaurácií) uzavreté. 

Zobraziť viac

Pages