registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Bežte na bežky

Chcete stráviť čas na čerstvom vzduchu, rozhýbať si kĺby, natrénovať kondíciu a zhodiť pár kilečiek?  Dá sa to jednoducho - nabehnite do správnej stopy! Bežecké lyžovanie je zdraviu prospešné, namáha  až 600 svalov na tele, posilňuje srdce. Pri tom môžete obdivovať  krásy krajiny a prečistiť si hlavu od stresu. Chcete bežky aspoň vyskúšať? Využite služby požičovní bežiek a výstroje.

Bežkárske trate rôznej náročnosti a dĺžky, ktoré sú priebežne udržiavané, nájdete v mnohých lyžiarskych strediskách, napr. v Tatranskej Lomnici, na Štrbskom plese, Donovaloch, v Jasnej, na Skalke či na Táľoch.

Favoritom sezóny a najväčším areálom bežeckého lyžovania v Tatrách je Snow Štrbské Pleso. Okrem kvalitných podmienok na bežkovanie si môžete vychutnať aj prekrásne výhľady na štíty Vysokých Tatier.

Kde prenocovať po celodennom pobyte v prírode?

Vyskúšajte  ubytovanie Vysoké Tatry, Penzión Villa Mon Ami. Ponúka nádherný výhľad na okolitú prírodu nielen z bežkárskych okruhov, ale aj z okna vašej izby.

Ak máte radi súkromie a tiché prostredie, poskytne vám ich ubytovanie Štôla, luxusný podkrovný Apartmán Kaskáda. Je dobre prístupný k lokalitám Štrbské Pleso a Starý Smokovec.

Láka vás po dobrodružstve na bežkách príjemne si posedieť pri vyhriatom krbe? K tomu sladké lahodné pokušenia pripravované podľa domácich receptov a vynikajúca kávička? V tom prípade odporúčame ubytovanie Štrbské Pleso, Penzión Pleso

Komfort pre najnáročnejších ponúka ubytovanie Nízke Tatry,  Hotel Galileo - luxusné ubytovanie priamo v srdci obce Donovaly, kde si každoročne prídu na svoje i vyznávači bežeckého lyžovania. V podkroví  hotela, najbližšie k hviezdam, nájdete príjemné wellness centrum - miesto ako stvorené na relax s krásnym výhľadom na panorámu Donovál.

V dedinke pod Belianskymi  Tatrami sa nachádza ubytovanie Ždiar, rekreačné Chaty Bachledová. Prostredie Belianskych Tatier je unikátnou kombináciou malebnej prírody a nespočetných možností oddychu. Po dni strávenom na snehu môžete zrelaxovať  aj v saune, ktorá je súčasťou obidvoch chát. 

To všetko a ešte viac vás čaká na UbytujSa.sk – ubytovanie na Slovensku pod jednou strechou. Tak neváhajte, klikajte a prežite dokonalú zimnú dovolenku na Slovensku!