registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Dovolenka na Slovensku pod Ostrihomskou bazilikou

Ešte stále ste na Slovensku, no všade počujete maďarčinu. Ostrihomská bazilika je dosah a Maďarsko je na druhej strane mosta. Presne to je Štúrovo – najjužnejšie mesto Slovenska na brehu Dunaja.  Ak patríte k ľuďom, ktorí trávia letnú dovolenku radšej na Slovensku a ešte ste nenavštívili Štúrovo, je najvyšší čas. Nájdete tu okrem historických pamiatok aj miesto ako stvorené na oddych a poriadne letné vyšantenie - areál najväčšieho kúpaliska na Slovensku Thermal Vadaš. Rozhodli ste sa navštíviť Štúrovo? Nechajte sa inšpirovať  aj našimi tipmi ubytovacích zariadení. Počas letnej dovolenky poskytnú komfort príjemného ubytovania v blízkosti bazénov.

Priamo v areáli kúpaliska Vadaš sa nachádza Hotel Thermal , ktorý vám ponúka jeden z najkrajších výhľadov na panorámu Štúrova a na Ostrihomskú baziliku priamo z terasy. Hotel má pre svojich klientov pripravené rôzne pobytové balíčky, ktoré vám umožnia užiť si dovolenku presne podľa vašej chuti, stačí si iba vybrať ten správny pre vás. K dispozícii sú romantický balík, relaxačný , športový balík či balík senior.

V novootvorenej časti kúpaliska Vadaš sa nachádzajú Chaty Štibrányi. Chaty svojím vybavením poskytujú príjemný oddych po dni strávenom na kúpalisku. Na svoje si prídu aj vaši najmenší,  vďaka  detskému ihrisku so šmýkačkou a hojdačkami. Ak radi trávite letné večery grilovaním, ani počas vašej dovolenky sa svojho hobby nemusíte vzdať. Pri každej z chát je pojazdný gril s príslušenstvom na grilovanie, ktorý dodá vašej dovolenke tu pravú chuť a šťavu.

Apartmány Westendubytovanie Štúrovo, sú ideálnym výberom pre všetkých, ktorí si  počas dovolenky želajú viac súkromia. Každý apartmán má vybavenú kuchyňu, obývaciu miestnosť a letnú terasu, kde si môžete vychutnať západy slnka.

Penzión Elite ponúka kvalitné luxusné ubytovanie v centre mesta, v blízkosti kúpaliska Vadaš. Komfortné ubytovanie disponuje 8 apartmánmi a jednou izbou s nadštandarndným vybavením. Moderné  vybavenie apartmánov, príjemný personál, parkovanie pri vchode -  všetko je pripravené pre vaše pohodlie a príjemný pobyt.

To všetko a ešte viac Vás čaká na UbytujSa.sk – ubytovanie na Slovensku pod jednou strechou. Tak neváhajte, klikajte a užite si  dokonalú letnú dovolenku na Slovensku!