registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Dovolenka v zrube alebo voňavej drevenici

Útulná drevenička alebo zrubová chata uprostred čarovnej prírody, romantika s polovičkou alebo zábava s partiou? Večery pri plápolajúcom ohni v krbe s pohárom vínka v ruke...  príjemné predstavy. 

Na ozajstnej samote v horskom prostredí Muránskej planiny sa nachádza drevenica Chata na samote, ubytovanie Polomka.  Letná turistika ponúka nádherné výhľady na Nízke Tatry a Ďumbier. Okolité stráne a lesy sú raj pre hubárov. Nazbierate aj jahody, maliny, čučoriedky a brusnice. V okolí chaty je viacero rybníkov s možnosťou rybolovu.

Zrubová chata Magurka je veľmi obľúbeným zrubom na Liptove. Ak ste práve dostali chuť na absolútny relax bez mobilných telefónov – Chata Magurka je tou správnou voľbou. Oddych ako stvorený na únik od každodenných povinností.

Ubytovanie Liptovský Mikuláš, Liptovská Drevenica sa nachádza priamo v srdci Liptova. Prírodný materiál, útulné apartmány – to je to, čo vás vytrhne z každodenného zhonu. Po prechádzke či turistike si zaslúžite niečo špeciálne – kúpeľ v tradičnej drevenej kadi.

Luxusne zariadený Kôlnička Penzión, Ubytovanie Krahule je kanadský zrub s príjemnou atmosférou a dokonalým výhľadom na okolitú prírodu Kremnických vrchov.

To všetko a ešte viac vás čaká na UbytujSa.sk – ubytovanie na Slovensku pod jednou strechou. Tak neváhajte, klikajte a prežite dokonalú letnú dovolenku v drevenici na Slovensku!