registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Drevenice a zruby na Slovensku

Drevenica – čo Vám prvé napadne? Útulná malá drevenička uprostred prírody? Drevenice sú ako stvorené pre zážitky s partiou či rodinkou. Strávte príjemný večer pri praskajúcom ohni v krbe a vínkom v ruke. Tento pocit si skrátka zamilujete.

Malebná, históriou dýchajúca drevenica poteší každého nadšenca ľudovej kultúry. Ubytovanie ČičmanyDrevenica Brundzovce Vám poskytuje možnosť pobytu v prekrásnej prírode.

Vysokou úrovňou konkurujúcou pokojne európskemu štandardu očarí ubytovanie DonovalyKoliba DAMI´sport. Unikátna drevená stavba ukrývajúca päť exkluzívnych izieb má  pre Vás i požičovňu športových potrieb či športový obchod.

Zážitkové ubytovanie ZázriváPenzión Jánošíkov dvor je zasadený do neporušenej prírody Malej Fatry. Jedinečné drevenice si zachovávajú pôvodný ráz slovenskej ľudovej architektúry.

V tichom a romantickom prostredí nájdete ubytovanie TerchováDrevenica Bukovina s výhľadom na hlavný hrebeň Malej Fatry. Stará i nová – tak je drevenička označovaná, keďže ako 80-ročná bola premiestnená do Terchovej. Pobyt v dreveničke Vám dopomôže zabudnúť na všetky Vaše starosti.

Hľadáte luxusne zariadený penzión v Kremnických vrchoch? Ubytovanie KrahuleKôlnička Penzión je kanadský zrub, ktorý Vám splní všetky Vaše priania. Od dokonalého výhľadu na okolité kopce až po množstvo spôsobov, ako si vychutnať leto v prírode.

Blízko SKI Centrum Malachov si užijete pobyt v krásnej prírode volajúcej po Vašej návšteve. Ubytovanie Banská Bystrica - Malachov, Zrubová chata Malachov očarí moderným a predsa útulným interiérom. Výborne padne jedinečná tradičná drevená kaďa, ktorá zahreje, keď je vonku chladný deň i osvieži v letných horúčavách.

Často vyhľadávaným zrubom na Liptove je i ubytovanie Partizánska ĽupčaZrubová chata Magurka. Ak máte pocit, že potrebujete dokonalý oddych od všetkých každodenných starostí a povinností, Magurka je ako stvorená pre Vás - skvelý relax bez mobilných telefónov!

Ubytovanie Liptovský Mikuláš - ŽiarDrevenica u Vinklika pod vrcholkami Západných Tatier Vám poskytne pohľad na majestátny Baranec. Nenechajte sa presviedčať a príďte sa nechať unášať pokojnou atmosférou a oddýchnuť si do sýtosti.

Presunieme sa o pár kilometrov ďalej a nájdeme ubytovanie Liptovský Mikuláš - BodiceLiptovská Drevenica. Útulný apartmán, prírodný materiál, neodolateľná atmosféra, praskajúci oheň – to sú skutočne neopakovateľné zážitky, ktoré Vás vytrhnú z uponáhľaného života.

To všetko a ešte viac Vás čaká na UbytujSa.sk – ubytovanie na Slovensku pod jednou strechou, tak neváhajte, klikajte a prežite dokonalú dovolenku na Slovensku!