registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Jarná únava? Doprajte si wellness

Cítite sa unavení a potrebujete načerpať pozitívnu energiu do ďalšieho pracovného týždňa? Ako si spríjemniť  víkendy v daždivom počasí? Masáže a voňavé zábaly, sauny a vírivky ... príjemná forma relaxu. Vyberte si  wellness pobytový balík, vďaka blahodarným účinkom termálnej vody a ponuke procedúr zregenerujte svoj organizmus.

Ubytovanie PatinceWellness Hotel Patince****  vás omámi atmosférou. Najmodernejšie revitalizujúce wellness & spa prináša možnosť nechať sa rozmaznávať špičkovými masérmi a vychutnať si pocit absolútnej pohody. Bazénový svet využíva vodu z vlastného termálneho prameňa. Hydroterapia spoločne s ďalšími skutočnosťami ako sú plnohodnotná strava, oddych a pohyb, aktivujú samoozdravné sily organizmu. Je už teda len na vás, ktoré z procedúr si vyberiete a vyskúšate ich priaznivé účinky na vlastnom tele.

Láka vás kombinácia luxusného wellness & spa a kvalitných možností aktívneho oddychu? Vyskúšajte ubytovanie Žilina, Village resort Hanuliak. Ponorte sa do sveta, v ktorom čas stráca svoj význam a vychutnajte si  jedinečné masáže a procedúry, bazénový  a saunový svet. V Mini Gyme si zlepšite   kondíciu pomocou špičkových kardio prístrojov. Lákavá je aj atrakcia - lezecká stena, ktorá patrí medzi najvyššie na Slovensku s výškou 13,5 m.

Dokonalý oddych vám poskytne ubytovanie VyhneHotel Sitno. Potešia vás 4 elementy AQUA & RELAX a DAY SPA.  Wellness relax zone ponúka 4 sauny a bazén s liečivou termálnou vodou obohatenou minerálnymi látkami ako je železo, vápnik, horčík, kremík a síra. Ďalšiou možnosťou aktívneho oddychu je Pool & Active zone, kde sa nachádza vnútorný plavecký bazén a Pool bar s vírivkou. Vnútorné detské bazény so zábavnými atrakciami pre najmenších a šmykľavka s toboganom pre malých aj veľkých vás poteší  v detskom svete MiniMe Aqua Fun. Nudiť sa rozhodne nebudete! 

V Penzióne U Mlynárky, ubytovanie Dudince, je čas meraný relaxom a regeneráciou. Na únavu a stres  vám pomôžu zabudnúť špecialisti Wellness & Spa centra pomocou masáží, kozmetických a regeneračných procedúr. Zrelaxujete v piatich saunách, prejdete sa Kneippovým kúpeľom, amazonským dažďom, doprajete si osviežujúci kúpeľ v bazéne s masážnymi atrakciami. Svoj wellness deň skompletizujete oddychom  v priestrannej vírivke a tepidáriu s vyhľadom do okolitej prírody.

 To všetko a ešte viac vás čaká na UbytujSa.sk – ubytovanie na Slovensku pod jednou strechou. Tak neváhajte, klikajte a prežite dokonalý wellness víkend na Slovensku!