registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Krásy Liptova - Turistika

Čo Vám napadne, keď sa povie „Liptov“? Liptov je jedinečným regiónom na severe Slovenska,  preslávený najmä vysokými končiarmi hôr v kontraste s pestrofarebnými lúkami. Právom je teda Liptov označovaný za raj každého turistu, kde je dozaista, čo vidieť i zažiť.

Neleňte a zájdite objavovať čaro Demänovskej doliny, ktorej stred je označovaný ako národný prírodná rezervácia. Synonymom Demänovskej doliny sú prekrásne prírodné scenérie, jaskyne i hojný počet príležitostí k letnej turistike. Z voľne dostupných jaskýň je najviac navštevovanou práve Demänovská jaskyňa slobody i Dračia jaskyňa - známa ako Demänovská ľadová jaskyňa. Neďaleko nich natrafíte na ubytovanie Demänovská Dolina, Penzión Veverica. Dolinou sa vinie mnoho turistických i prechádzkových chodníčkov.  Vedú skrz Ďumbier, Tále, Demänovskú dolinu i Lukovú. Doprajte si siestu a vyberte si ubytovanie Demänovská Dolina a preskúmajte, čo všetko táto prekrásna dolina poskytuje.  Naším tipom je Hotel Sorea J. ŠvermaDemänovská Dolina.

Malí i veľkí turisti si vyberú z pestrej ponuky náročnosti trás v Jasnej, ktorú nájdu v závere doliny. Po túre zrelaxujte v pripravených Apartmánoch Pacific a Penzión Fortuna. Máte chuť na súkromie? Príjemné privítanie Vám pripraví Vila ViktóriaK Chopku sa z Jasnej pohodlne vyveziete tzv. Twinlinerom (šikmým výťahom) a potom lanovkou Funitel. Zažili ste už jazdu Mountain károu?  Okúste tento nenapodobiteľný zážitok a pokochajte sa panoramatickým výhľadom na krásy regióna. Ak máte chuť na pomalšie tempo a ticho lesa, smelo si zvoľte pomaličkú prechádzku pozdĺž Vrbického plesa, predstavujúceho najväčšie prirodzené jazero v pohorí Nízke Tatry. Zapáčili sa Vám Nízke Tatry a chcete tam stráviť viac času? Nie je nič jednoduchšie – stačí prejsť na ubytovanie Nízke Tatry. Prečo teda Liptov? Pre šancu oddýchnuť si, poprechádzať sa zákutiami regióna alebo skrátka sa len pokochať prekrásnou faunou a flórou.

To všetko a ešte viac Vás čaká na UbytujSa.sk – ubytovanie na Slovensku pod jednou strechou, tak neváhajte, klikajte a prežite dokonalú dovolenku na Slovensku!