registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Letné ubytovanie na Liptove

Čo si predstavíte, keď sa povie Liptov? Milovníkom vody napadnú ako prvé aquaparky s množstvom bazénov a tobogánov či vodná nádrž Liptovská Mara. Turisti si spomenú na hory, ktoré obklopujú Liptovskú kotlinu a ukrývajú krásne doliny, vodopády či jaskyne. No na svoje si prídu aj milovníci histórie a kultúry, aj pre nich Liptov ponúka veľa zaujímavých možností.

Ak chcete prežiť dovolenku v centre turistického ruchu, rozhodnite sa pre ubytovanie Demänovská dolinaHotel Ski & Wellness Rezidence Družba, odkiaľ môžete podnikať výlety na okolité vrcholy Nízkych Tatier, ísť sa pozrieť do demänovských jaskýň alebo si dopriať prechádzku v malebnom prostredí Vrbického plesa. Po aktívne strávenom dni oceníte príjemný oddych v hotelovom wellness centre s 25 m plaveckým bazénom, vírivím bazénom, 6 saunami a širokou ponukou ďalších služieb.  

Výborné možnosti na turistiku a prehliadku Stanišovskej jaskyne zažijete, ak navštívite Jánsku dolinu v Nízkych Tatrách. Na vstupnej bráne do doliny leží ubytovanie Liptovský JánHotel SOREA Máj. Z ponuky rôznych typov izieb vrátane apartmánov a priestranných rodinných izieb si vyberú klienti každej vekovej kategórie. S priľahlým kúpaliskom je tak ideálnym miestom na dovolenku aj pre rodiny s deťmi. Kúpalisko so štyrmi bazénmi využíva termálnu vodu z prameňa Rudolf, ktorá sa vyznačuje liečivými účinkami na dýchacie cesty, pohybové ústrojenstvo a kožné choroby.

Chcete, aby sa počas Vašej dovolenky aspoň na chvíľu zastavil čas a mohli ste si plnými dúškami vychutnať oddych? Skĺbiť pohodlie a komfort v súčasnom ponímaní s atmosférou dávnych čias? Ubytovanie Liptovský JánHotel Svätojánsky kaštieľ zariadený v rustikálnom štýle Vám splní všetky priania. Okrem ubytovania Vám ponúka príjemné posedenie v kaviarni, kde nechýba gramofón s obľúbenými LP platňami. Zrelaxujte v parku s fontánou vysadenom lipami a gaštanmi alebo si vychutnajte jazdu na koči po malebnej historickej obci, ktorá ukrýva 16 ďalších kaštieľov.

To všetko a ešte viac Vás čaká na UbytujSa.sk – ubytovanie na Slovensku pod jednou strechou, tak neváhajte, klikajte a prežite dokonalú dovolenku na Slovensku!