registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Lyžovačka na južnej strane Chopku

Tešíte sa na snehovú nádielku a poriadnu lyžovačku? Jednou z možností, ako si perfektne zalyžovať, je využiť služby strediska Jasná, Nízke Tatry – Chopok Juh.  Jasná je v plnom prúde príprav na blížiacu sa zimnú sezónu, otvorí  ju 3.12.2016 Winter Music Opening - denný športový program a nočná párty na svahu.

Na vás - lyžiarov tento rok čakajú novinky. V úseku Krupová – Kosodrevina  môžete od druhej polovice decembra využiť novú kabínkovú lanovku, ktorá výrazne zjednoduší prístup na Chopok a  lyžovačka tak dostane nový rozmer dobrodružstva a zábavy. Jasná ponúka tento rok lepšie podmienky aj pre skialpinistov, stredisko v tohtoročnej sezóne pre nich vyčlení  dve samostatné trasy.

Kam si ísť oddýchnuť po aktívnom dni strávenom na južných svahoch Chopku? Ubytovanie Nízke Tatry, Hotel Partizán**** Tále ponúka  okrem štýlových izieb aj priestory Nature Wellness Center, kde si v rámci pobytových balíčkov môžete uplatniť zľavu na SPA rituály podľa vášho výberu. Moderné vybavenie, panoramatické výhľady a vôňa dreva vám vyčarí dokonalý zážitok. Môžete sa nechať unášať pohľadom na okolité hory priamo z vírivky.

Ubytovanie Mýto pod Ďumbierom, Chata ZINKA zabezpečí  súkromie pre vašu rodinu či priateľov v štýlových apartmánoch. V chate je iba pre vás pripravené útulné privátne wellness:  fínska sauna, infra - sauna, jakuzzi, odpočinková miestnosť  a masáže.

To všetko a ešte viac vás čaká na UbytujSa.sk – ubytovanie na Slovensku pod jednou strechou. Tak neváhajte, klikajte a prežite dokonalú zimnú dovolenku na Slovensku!