registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Lyžovačka v Malej Fatre

Premýšľate, kam si ísť užiť zimné radovánky a tohtoročný čerstvý sneh? Konečne nám poriadne nasnežilo, tak neváhajte a doprajte si kopec zábavy a zážitkov!

Priamo v srdci Národného parku Malá Fatra, len 3 km od rázovitej obce Terchová, sa nachádza  stredisko Vrátna free time zone. Prevádzkuje  14  km zjazdoviek, na ktorých  si prídu na svoje začiatočníci, rekreační lyžiari, vyznávači extrémnych športov, ale aj rodiny s deťmi. Deti určite ocenia areál Kids zone na Pasekách, v ktorom sa naučia základom lyžovania a za odmenu sa zabavia tiež sánkovačkou. Paseky a Poludňový Grúň ponúkajú zjazdovky pre všetkých. Pre adrenalínových jazdcov je to pravé orechové lokalita Chleb. Chleb je ideálne miesto pre freeride, skialpinizmus a snowboarding, nachádza sa tu najstrmšia zjazdovka na Slovensku! V prípade slnečného počasia tu zažijete v plnej kráse pôžitok zo športovania v nádhernej prírode.

Ak ste sa práve v tejto chvíli rozhodli pre lyžovačku a relax vo Vrátnej, rezervujte si ubytovanie Zázrivá, Drevenice Jánošíkov dvor. Oddýchnete si v unikátnych dobových dreveniciach, ktoré  zachovávajú pôvodný ráz slovenskej ľudovej architektúry a umocňujú pocit spätosti s prírodou. Váš pobyt zútulní vôňa dreva, ohňa a tradičná domáca kuchyňa.

Len 5 minút od centra obce vás privíta ubytovanie Terchová, Chaty Uhorčík, Ilčík a Rajnoha. Okrem komfortného bývania v chatách s hotelovým servisom, si užijete pobyty s výhodami, ako sú zľava na ubytovanie, na vstup do wellness a klzisko pre deti a dospelých v areáli chaty.

Pre tých, ktorí vyhľadávajú nadčasový design, 4*komfort ubytovania a dokonalý wellness, odporúčame ubytovanie Žilina, Village resort Hanuliak. Nájdete ho v  dedinke Belá okres Žilina, 7 kilometrov od Terchovej. Okrem relaxu v podobe Wellness & Spa, kryosauny a lymfodrenáže, môžete vyskúšať najväčšiu atrakciu resortu - lezeckú stenu, ktorá patrí medzi najvyššie na Slovensku s výškou 13,5 m.

To všetko a ešte viac vás čaká na UbytujSa.sk – ubytovanie na Slovensku pod jednou strechou. Neváhajte, klikajte a prežite príjemnú zimnú dovolenku na Slovensku!