registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Navštívili ste už Hotel Hviezdoslav - „malý hotel s veľkým srdcom“?

Historická noblesa, jedinečná architektúra, gastronomický zážitok a wellness centrum -  exkluzivita Hotela Hviezdoslav vyjadrená 4 hviezdičkami. Hotel Hviezdoslav je označený za prvý „boutique“ hotel nachádzajúci sa v podtatranskej oblasti – situovaný je v srdci starobylého kráľovského mestečka Kežmarok  na spojnici medzi Kežmarským hradom, Bazilikou Minor a Radnicou, ktoré mu dodávajú istú dávku histórie. Na jednej strane pocítite jedinečný zážitok a na druhej strane aj nezabudnuteľný oddych, a to vďaka rozmanitej prírode a bohatej histórii.

Atmosféra dotvorená historickým luxusom

Po príchode na miesto Vás ohúri príjemná atmosféra korunovaná historickým luxusom, ktorý z Hotela Hviezdoslav priam výslovne vyžaruje. Privíta Vás vždy vľúdne naladená recepčná, od ktorej následne dostanete kľúčiky od Vášho súkromného kráľovstva. Historizujúci nábytok, priestrannosť a zároveň útulnosť izieb či apartmánov podčiarkuje všetok komfort sveta. Ako pravý milovník prírody istotne oceníte výhľad na týčiace sa Belianske Tatry.

Gastronomický zážitok

Štýlová reštaurácia Poézia sa orientuje na 4 ročné obdobia, kedy sa Vám na tanier dostane jedlo pripravené z čerstvých sezónnych surovín. V prípade potreby sú kuchári vždy pripravení ochotne sa podujať aj na prípravu zložitejších pokrmov či zohľadniť Vaše zdravotné obmedzenia. Ak však práve nie ste hladní, mali by ste okúsiť Literárnu kaviareň, miesto oddychu s lahodnou kávou a belgickými pralinkami v spoločnosti kníh, ktoré Vás hravo vtiahnu do deja. Nájdete tu aj básnické zbierky od nášho najväčšieho slovenského básnika Pavla Országha Hviezdoslava, ktorý v tomto dome býval počas svojich študentských čias. Obľúbeným miestom hostí a návštevníkov pri krátkych stretnutiach či už s obchodnými partnermi alebo s priateľmi, je rozhodne Lobby Bar Múza.

Chystáte sa na menšie či väčšie posedenie?

Ubytovanie KežmarokHotel Hviezdoslav má pre rozličné konferencie a oslavy určených hneď niekoľko hotelových priestorov. Pre obchodné meetingy, školenia a porady je to Thökölyho salón, na romantickú večeru s partnerom je to Maršalský salón a pre každého milovníka pekných výhľadov a pestrých farieb kvetín je pripravená Letná terasa.

„Šťastie a úspech to nie je materiálne bohatstvo, ale cítiť sa fyzicky i duševne fit...“

Ubytovanie KežmarokHotel Hviezdoslav tiež disponuje vlastným Wellness Centrom Harmónia – každému istotne príde vhod zastaviť sa, oddýchnuť si a nechať sa unášať masážami, relaxačnými zábalmi alebo navštíviť saunový svet, ľadový dážď, jacuzzi a k tomu všetkému si vychutnať aj chutné Wellnes menu, na ktoré budete ešte dlho spomínať.

Vďaka Hotelu Hviezdoslav zabudnete na každodenné starosti a stane sa tak pre Vás výnimočným miestom pre jedinečné okamihy. To všetko a ešte viac Vás čaká na UbytujSa.sk – ubytovanie na Slovensku pod jednou strechou, tak neváhajte, klikajte a prežite dokonalú dovolenku na Slovensku!