registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Potulky najmenšími najkrajšími veľhorami

Vysoké Tatry - najmenšie najkrajšie veľhory sveta - lákajú čerstvým vzduchom a nádhernou prírodou. Sú ideálna voľba pre milovníkov aktívneho oddychu a hlavne turistov. Od Ždiaru cez Starý Smokovec, Starú Lesnú až po Sivý vrch, stále je na čo pozerať.

Najkrajším turistickým centrom je Tatranská Lomnica. Jazdu lanovkou si určite nenechajte ujsť, prekonajte výškový rozdiel 1700 metrov a pozrite sa zhora na krásy prírody. Prevezte sa na futuristickej kolobežke bountainboard a po túre si na oddych vyberte ubytovanie Tatranská Lomnica, Hotel SOREA Urán alebo Hotel SOREA Titris.

Skvelá dovolenka pod Lomnickým štítom? Penzión Teniscentrum prekvapí pestrou ponukou kvalitných služieb v prekrásnom prostredí Tatranskej Lomnice. Ako rodinný podnik sa snaží udržať si s hosťami blízky a priateľský vzťah. Športovci môžu využiť služby posilňovne, tenisových kurtov ako aj masáže.

Prevezte sa najvyššie položenou železnicou na Slovensku z Tatranskej Štrby až do najvyššie položenej tatranskej osady –Štrbské Pleso. Vyskúšajte 130 ročnú tradíciu, za ktorou chodia turisti z celého sveta – člnkovanie na jazere Štrbského plesa. Unavených turistov čaká ubytovanie Štrbské Pleso.

Mnohé ubytovacie zariadenia ponúkajú ubytovanie vo Vysokých Tatrách s wellness pobytovými balíkmi a rôznymi zľavami. Stačí si vybrať a prísť na vlastné oči objaviť krásy, ktoré ponúkajú najmenšie veľhory na svete. 

To všetko a ešte viac vás čaká na UbytujSa.sk – ubytovanie na Slovensku pod jednou strechou. Tak neváhajte, klikajte a prežite dokonalú dovolenku vo Vysokých Tatrách.