registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Spoločenská udalosť - stavte na dokonalosť

Plánujete spoločenskú akciu a premýšľate, ako a kde ju usporiadať tak, aby sa konala v príjemnom prostredí s dokonalým servisom? Chceli by ste, aby na vašu svadbu, rodinnú oslavu alebo firemné stretnutie zúčastnení  ešte dlho v najlepšom spomínali? Máte veľký výber zariadení  po našom krásnom Slovensku, ako si vybrať to pravé?

Tu je niekoľko dôvodov, prečo si zvoliť ubytovanie Dudince, Penzión u Mlynárky:

prístup personálu k hosťom je vysoko osobný, podporený rodinnou atmosférou penziónu. Prvotriedne konferenčné služby sú doplnené o skvelé odľahčenie firemného stretnutia v podobe masáži v top Wellness & Spa centre. Pocit tepla a komfortu vo vás vyvolajú exkluzívne zariadené apartmány a izby. Štýlový caffé bar, reštaurácia a zimná záhrada sú miesta, kde si vychutnáte skvelú ponuku gastronomických špecialít, káv, miešaných drinkov, kvalitných vín a osviežujúcich nápojov.

Penzión u Mlynárky je miesto, kde rozumejú potrebám hostí a vychádzajú im v ústrety. Spoločenskú udalosť alebo firemnú akciu ušijú na mieru vašim špecifickým požiadavkám.

Radi by ste v rámci svadby, oslavy alebo firemnej akcie potešili prítomných gastronomickým zážitkom chutí a vôní? V Penzióne Kaskáda, ubytovanie Poprad vedia, čo obnáša organizácia takejto udalosti. Každá maličkosť je dôležitá, na detailoch záleží. Splnia vaše požiadavky na výnimočné prostredie, luxusné ubytovanie a kulinársku kuchyňu. Urobia maximum, aby ste na konci dňa mohli povedať „Bol to nádherný deň!“  Penzión Kaskáda sa právom stal magnetom pre usporadúvanie spoločenských udalostí. 

Na dolnom Považí v Suchej nad Parnou nájdete útulný Penzión Harmónia. Šikovné ruky spolu s fantáziou šéfkuchára vyčaria svadbu či oslavu s neodolateľnou atmosférou, ktorá chytí  za srdce a už nepustí.  Vďaka bohatým skúsenostiam a ochote personálu sú spokojní aj tí najnáročnejší hostia. Bio penzión so zdravou kuchyňou a ponukou vlastných čerstvých produktov je zárukou, že aj najväščí maškrtníci budú nadšení. Penzión je vedený s láskou a v rodinnom duchu. Toto úsilie majiteľov je zúročené tým, že hostia sa do Penziónu Harmónia vracajú v podobe stálych spokojných zákazníkov.

To všetko a ešte viac vás čaká na UbytujSa.sk – ubytovanie na Slovensku pod jednou strechou. Tak neváhajte, klikajte a užite si dokonalý servis na Slovensku!