registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Spoločenské udalosti na mieru

Priestor na usporiadanie rôznych spoločenských udalostí nám ponúka množstvo ubytovacích zariadení  na Slovensku. V súčasnosti je ich výber naozaj široký, stačí si vybrať, ktoré z nich najlepšie vyhovuje vašim požiadavkám. 

Ubytovanie Trenčianske Teplice, Penzión Fontis Terrae, sa nachádza v blízkosti centra mesta a len pár minút od Trenčiansko-teplických kúpeľov. Priestory kaviarne sú k dispozícií aj pre rôzne udalosti, akými sú promócie, jubileá, firemné večierky či rokovania. Toto ubytovanie na úpätí Strážovských vrchov tak poskytuje nielen možnosť stráviť príjemný oddychový čas s rodinou, ale aj zorganizovať spoločenské udalosti podľa vašich predstáv.

Ubytovanie Stará Ľubovňa, Penzión a reštaurácia U JELEŇA v spišskom regióne by ste určite nemali vynechať, ak hľadáte ubytovanie v historickom centre tohto mesta. Penzión vám okrem svojich štandardných služieb ponúka aj ozvučenú reštauráciu s kapacitou 120 hostí  či salónik pre menšie rodinné stretnutia s 30-miestnou kapacitou. Zaujímavou voľbou pre usporiadanie spoločenskej udalosti môže byť aj štýlovo zariadená Poľovnícka izba. Všetky spomenuté priestory sú vhodné na rôzne bankety, rodinné oslavy, konferencie či stužkové slávnosti, z ktorých Vám príjemný personál spraví nezabudnuteľný zážitok.

V našom hlavnom meste sa nachádza Ubytovanie Bratislava, Lindner Hotel Gallery Central, dizajnované v štýle zeleného parku. Zaujímavosťou je, že sa nachádza priamo na streche nákupného centra. Hotel vás príjemne prekvapí  štýlovým moderným interiérom, nádherným výhľadom na Bratislavu a širokými možnosťami usporiadania najrôznejších firemných, spoločenských a rodinných udalostí. Zo spoločenskej miestnosti na 13. poschodí si môžete vychutnať krásny výhľad na symbol mesta – Bratislavský hrad.

Ubytovanie Demänovská dolina, Hotel Ski & Wellness  Residence Družba  vám prinesie atmosféru francúzskych Álp priamo do strediska Jasná,  v centre ktorého sa nachádza. Práve poloha hotela a jedinečná atmosféra tohto ubytovania z neho robí ideálne miesto pre dovolenky a spoločenské akcie s rodinou a priateľmi. Pripravené spoločenské miestnosti, elegantne a štýlovo zariadené ušľachtilými materiálmi, sa vyznačujú variabilitou a širokou ponukou hotelových a doplnkových služieb. Môžete ich využiť aj pre vaše plánované udalosti.

To všetko a ešte viac vás čaká na UbytujSa.sk – ubytovanie na Slovensku pod jednou strechou, tak neváhajte, klikajte a prežite dokonalú dovolenku na Slovensku!