registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Šport, letný relax a wellness v jednom? Navštívte Piešťany!

Piešťany sú známe nie len ako významné slovenské kúpele, sú tiež miestom aktívneho oddychu. Priamo v meste nájdete množstvo chodníkov a ciest vhodných na cyklistiku, pešiu turistiku a in-line korčuľovanie, tiež športoviská vhodné na  tenis, golf, plávanie, vodné pólo či vodné lyžovanie.

Leto v Piešťanoch – to sú aj wellness procedúry a kúpeľná sezóna s veľkým množstvom kultúrnych podujatí, festivalov, koncertov a výstav. Piešťany patria k najteplejším miestam na Slovensku s najväčším počtom slnečných dní. Poloha a klíma ich predurčujú k tráveniu príjemnej dovolenky.

Chcete okúsiť atmosféru letných Piešťan a stráviť tu pár dovolenkových dní? Skúste využiť nasledujúce tipy na ubytovanie.

Obľúbenou turistickou atrakciou v Piešťanoch je jazero Sĺňava s populárnou vážskou hrádzou. Ak je práve Sĺňava dôvodom, prečo vás láka mesto navštíviť, ponúkame možnosť ubytovať sa priamo v jeho blízkosti. Ubytovanie Piešťany,  LakeView Apartments  je umiestnené len 50 m od jazera a priamo z okna apartmánu si môžete vychutnávať pohľad na jeho pokojnú hladinu. Na vážsku hrádzu je to len pár metrov, takže  ubytovanie je vhodné pre vyznávačov behu, in-line korčulovania či bicyklovania - ubytovanie ponúka zapožičanie bicyklov zdarma.

Radi  dovolenkujete v karavane?  Žiaden problém.  Ubytovanie AA apartmány, privát, karavany Piešťany má k dispozícii dva mobilné domy a 3 kompletne zariadené apartmány. Ideálna poloha AA ubytovania len 500 metrov od Sĺňavy a 1,5 km od vodného lyžiarskeho vleku v kombinácii s komfortom ubytovania, je zárukou výbornej dovolenky.

Bývajte  tri noci, plaťte len za dve! Túto skvelú akciu v spojení s regeneráciou tela i duše ponúka Penzión Astra. Okolie penziónu v prostredí plnom zelene Vám spríjemní dovolenku či víkendový pobyt. Pre ničím nerušené chvíle oddychu je k dispozícii relaxačná miestnosť s jacuzzi a fínskou saunou.

Iba 3 kilometre od Piešťan, v tichom prostredí  dedinky Moravany nad Váhom, sa nachádza Penzión Tematín.  Penzión nemyslí iba na oddych vašho tela či mysle, základom je aj dobre pripravená strava. Reštaurácia je zameraná výhradne na  prípravu jedál z čerstvých surovín, pričom suroviny pochádzajú z vlastnej bylinkovej a zeleninovej záhrady a od lokálnych dodávateľov.  Wellness centrum ponúka širokú škálu procedúr poskytovaných diplomovanými fyzioterapeutmi, ktorých masáže si už obľúbil nejeden návštevník.

Ak máte radšej ubytovanie v centre mesta, ubytujte sa v Apartmáne Katka.  Priamo vedľa apartmánu sa nachádza mestský park, ako stvorený na trávenie voľných chvíľ.

Apartmánový dom Villa Pšenek v tichej lokalite mestečka s rodinnou atmosférou ponúka 4 apartmány, súkromné parkovisko a slnečnú terasu. Zaujímavé sú víkendové výlety do okolia, ktoré Villa Pšenek poriada. Výlety zahŕňajú ubytovanie, dopravu, občerstvenie a večernú grilovačku.

To všetko a ešte viac Vás čaká na UbytujSa.sk – ubytovanie na Slovensku pod jednou strechou. Tak neváhajte, klikajte a prežite dokonalú letnú dovolenku na Slovensku!