registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Správne miesto pre váš rozprávkový svadobný deň

Snom všetkých snúbencov je prežiť  svadbu na mieste, na ktoré nikdy nezabudnú, s atmosférou, ktorá urobí ich svadobný deň najkrajším dňom v živote. K celkovej spokojnosti  patrí  dobre pripravená a zorganizovaná svadobná hostina. Vyžaduje si  príjemný personál a kvalitné gastronomické služby. Ak chcete, aby bola vaša svadba nezabudnuteľná a jedinečná, vyberte si niektoré z ubytovacích zariadení, v ktorých sa na kvalitné služby môžete spoľahnúť. Jedným z nich je aj  ubytovanie Liptovský Ján, Hotel Svätojánsky kaštieľ. Novozrekonštruovaný renesančný kaštieľ  sa nachádza uprostred Nízkych Tatier a okúzli milovníkov histórie a prekrásnej prírody. Pôvab kaštieľa dotvára romantický park s množstvom zelene a fontánou. Personál vám rád pripraví všetko potrebné a vy si môžete užiť vašu svadbu ako z rozprávky.

Ak vás nadchne skôr moderné umenie a história je u vás ďaleko za dverami , Hotel Lindner Gallery Central, ubytovanie Bratislava, je to pravé miesto pre vašu svadobnú hostinu. Hotel sa nachádza na streche nákupného centra Central, odkiaľ sa vám v plnej kráse ponúka výhľad na symbol mesta – Bratislavský hrad a staré mesto. Štýlovo a luxusne zariadené izby poskytnú priestor na oddych po noci plnej tanca, hudby a zábavy.

Ubytovanie Liptovský Mikuláš, Hotel Klar  vám ponúka priestory na zorganizovanie veľkej, ale aj menšej svadby v moderne zariadenom salóniku alebo v svadobnej sále.  Okrem príjemného prostredia počas vášho veľkého dňa sú vám k dispozícii aj rôzne druhy služieb, ktoré zahŕňajú obsluhu  v podaní príjemného personálu, zariadenie kvetinovej výzdoby, rezerváciu  DJ alebo kapely. Práve vďaka tomu si môžete vaše predsvadobné chvíle užiť bez stresu a zhonu. Pre novomanželov je pripravený gratis svadobný apartmán v priestoroch hotela. Hotel nezabúda ani na vašich svadobných hostí a ponúka im zľavu na ubytovanie.

Ak  nechcete svoj najkrajší deň prežiť  v ruchu mesta , neďaleko Liptovského Mikuláša v prekrásnej prírode horskej dedinky Donovaly nájdete ubytovanie Donovaly, Hotel Galileo.  Svadba v rozprávkovom hoteli s originálnou gastronómiu vám zaručí, že na svoj svadobný deň nezabudnete vy, ani vaši svadboní hostia.

Rozhodli ste sa spojiť vaše životy a ešte stále váhate nad najlepším miestom pre vašu svadobnú hostinu? Práve ste ho našli! Ubytovanie Martin, Penzión Turčiansky dvor vám ponúka priestrannú sálu, v ktorej môžete pretancovať celú noc, rovnako ako príjemný a milý personál, ktorý  sa postará o to, aby váš svadobný deň bol najkrajším dňom vášho života.

Plánujete hostinu, na ktorej sa bude zabávať viac ako stovka svadobných hostí? Žiaden problém. Hotel Sitno, ubytovanie Vyhne, má k dispozícií viaceré spoločenské priestory s kapacitou až do 180 osôb. Civilný obrad môžete zorganizovať priamo v interiéri hotela alebo vo vonkajšom altánku.  Po svadobnej zábave sú k dispozícii útulné apartmány, dvojposteľové a rodinné izby.

Snom všetkých snúbencov je povedať si svoje áno na rozprávkovom mieste a presne takýmto miestom je aj ubytovanie Liptovská Sielnica, Hotel Koliba Gréta. Svojou bohatou gastronómiou  ohúri aj tých najväčších labužníkov. Okrem svadobnej hostiny môžete v priestoroch hotela zorganizovať aj civilný obrad. Záhradný altánok vám personál hotela  pripraví a vyzdobí presne podľa vášho želania.

To všetko a ešte viac vás čaká na UbytujSa.sk – ubytovanie na Slovensku pod jednou strechou, tak neváhajte, klikajte a prežite dokonalú svadbu na Slovensku!