registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Svadba presne podľa vašich snov

Ak chcete prežiť  svadobný deň presne podľa vašich predstáv, je dôležité vybrať si správne miesto. V prípade, že ste ho ešte nenašli, skúste sa inšpirovať nasledujúcim článkom.

Svadba v kaštieli zo 17. storočia? To je sen každej nevesty, ktorá sníva o svadbe ako z rozprávky. Sny sú na to, aby sa menili na skutočnosť. Ubytovanie Považská Bystrica, Hotel Gino Park Palace je ako stvorený na vysnívanú svadbu s nádychom histórie. Romantické priestory hotela vytvoria úžasnú atmosféru pre dokonalý svadobný deň. Ak si chcete povedať svoje „áno“ priamo pod holým nebom, ani to nie je prekážka. Romantický park patriaci hotelu spolu so sláčikovým kvartetom zaručujú nezabudnutľný pocit z vášho svadobného dňa. Po svadobnej hostine je pre novomanželov grátis pripravená a vyzdobená izba De luxe. Svadobní hostia sa môžu tešiť na oddych v hotelových izbách so zľavou.

Luxusná svadba bez predsvadobného stresu? Ubytovanie Brezno, Hotel Partizán je pripravený vám túto túžbu splniť. Špecialisti hotela radi odkonzultujú vaše predstavy o nezabudnuteľnej svadbe, ktoré sú pripravení zrealizovať.  Po svadobnej noci je k dispozícii wellness so skvelými vírivkami a saunami.

 Hotel Junior Piatrová, ubytovanie Vrútky, má na zorganizovanie svadby  k dispozícii reštauráciu s kapacitou 80 miest. V horúcich letných mesiacoch je možné pre vás pripraviť letnú terasu.  Kúzlo okolitej prírody sa môže stať očarujúcou inšpiráciou pre svadobné fotografie či posvadobný oddych.

Prežiť nezabudnuteľný svadobný deň v štýle country hudby pod najväčším hradom v strednej Európe -  Spišským hradom vám ponúka ubytovanie Spišské Podhradie, Penzión Podzámok. Tancom vás bude sprevádzať živá hudba, o ktorú sa postará Country Duo Veteráni.  Svojím širokým repertoárom určite roztancuje všetkých svadobných hostí.

Tradičná slovenská svadba so slovenskými špecialitami? Presne to má pripravené ubytovanie Stará Ľubovňa, Penzión a reštaurácia u Jeleňa. Ozvučená reštaurácia s kapacitou 120 osôb môže byť miestom  práve pre vašu svadobnú hostinu. Ak plánujete iba menšiu svadbu v kruhu najbližších, dispozícii je salónik a poľovnícka izba. 

To všetko a ešte viac vás čaká na UbytujSa.sk – ubytovanie na Slovensku pod jednou strechou. Tak neváhajte, klikajte a prežite dokonalú svadbu na Slovensku!