registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Zámocký hotel The Grand Vígľaš oslávil prvé výročie otvorenia hotela

Prvú sezónu hotela The Grand Vígľaš možno označiť za úspešnú, predovšetkým z hľadiska obsadenosti. ,,V letnej sezóne sme prekonali hranicu 50 % priemernej obsadenosti, čo si veľmi ceníme. Máme aj veľmi dobrý výhľad na jeseň a jar, čo sú naše silné obdobia kvôli kongresom, meetingom, firemným podujatiam a tiež aj svadbám. V zime sa chceme zamerať na plesy a romantiku s wellnessom. Za rok sme dokázali získať aj rekordné číslo fanúšikov na Facebooku. Máme tu vyše 7000 našich priaznivcov, čo je úžasné vzhľadom na to, že sme na trhu iba jeden rok. Považujeme to za dôsledok poctivej práce a množstva podujatí všetkého druhu, ktoré sa snažíme produkovať pre širokú verejnosť,“ zhodnotil marketingový riaditeľ hotela B. Lupták.

Zámok Vígľaš je symbolom nového trendu v hotelierstve na Slovensku. Veľkorysá rekonštrukcia priniesla návštevníkom zámku návrat do obdobia gotiky, renesancie i baroka a je aristokratickým skvostom nielen podpolianskeho regiónu, ale celého Slovenska. Jedinečný je zariadením izieb v stredovekom štýle, skvostom je aj Veľká Kongresová sála kráľa Žigmunda pre 200 osôb vytesaná do skaly a menšia sála kráľa Mateja Korvína, Biely a Červený salónik, či Malá a Veľká rytierska sála s kaplnkou. Milovníci histórie tak majú možnosť nielen navštíviť zámok, ale aj zažiť jedinečnú atmosféru stredoveku počas pobytu, spojenú s prvotriednymi službami.

„Záujemcovia majú možnosť využiť pobytové balíky za zvýhodnené ceny. Aktuálne sú v ponuke Romantický pobyt na zámku a Wellness balík. Romantický pobyt pre dvoch obsahuje 2x bohaté raňajky, 1x trojchodovú večeru s výberom, 1x romantickú 4-chodovú večeru pri sviečkach, balón šťastia, fľašu sektu na izbe a sladké prekvapenie. Súčasťou Wellness balíku pre 2 osoby na 2 noci sú 2x bohaté bufetové raňajky, 2x trojchodová večera, ovocná misa na izbe, 2x fľaša minerálky na deň. V cene je zahrnutý voľný vstup do wellness a masáž podľa výberu v hodnote 20 eur zdarma. S kúpou oboch balíkov hostia automaticky získajú zľavu na masáže, procedúry a produkty Bernard Cassiere. Ponuku sme rozšírili aj o nové procedúry,“ upresňuje B. Lupták. 

Okrem štandardných balíkov sú pre návštevníkov pripravené jesenné podujatia na Zámku Vígľaš. Milovníci hudby a tanca majú možnosť zúčastniť sa otvoreného tanečného kurzu tanečnej školy Faber Dance School pravidelne každú nedeľu, začiatok kurzu je 4.10. Medzi nedeľnými podujatiami nebude chýbať Jarmočná nedeľa 11.10. a tradičná Burza starožitností 18.10. Októbrové podujatia vyvrcholia 25.10. Veľkým lukostreleckým turnajom. V kaplnke Sv. Michala Archanjela sa bude konať Rímskokatolícka omša 25.10., Liturgia Starokatolíckej cirkvi a Pravoslávna bohoslužba 8.11. Návštevníci podpolianskeho regiónu a samotného zámku tak majú na výber z bohatej ponuky.

Viac informácií je na www.grandviglas.com a www.facebook.com/grandviglas.
Rezervácie: 045 5245795-96, recepcia@grandviglas.com

Tlačová informácia PAPER LIFE, s.r.o., 22.9.2015